Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Ahmet Ağaoğlu, Benfica'nın Yaptığı Teklifi AçıkladıAhmet Ağaoğlu, transfer gündemleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Benfica'nın Abdülkadir Ömür için yaptığı teklifi açıklarken, gündeme dair de önemli mesajlar verdi.

TRT Spor'a açıklamalarda bulunan Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün henüz hak ettikleri piyasa değerini yakalayamadıklarını vurgularken, "Benfica, Abdülkadir'e 14'ü peşin, 20 milyon dolar'lık teklif yaptı. Kalan 6 milyonun yerine de 4 futbolcu verelim dediler. Reddettik." dedi.

"Üç oyuncu alacağız"

Ağaoğlu, güvendikleri en büyük kaynağın altyapıları olduğunu söylerken, transfer çalışmalarıyla ilgili de şöyle konuştu: "Kimsenin tahmin etmeyeceği oyunculara gelecek bize. Üzerinde spekülasyon yaratılan oyuncular değil. Şu anda üç futbolcu ile görüşüyoruz. Bu isimler basında hiç yer almadı." diye konuştu.

"Borçlar ödenmeseydi Süper Lig lisansı alamıyorduk"

Kulübün borç yüküyle ilgili de konuşan Ağaoğlu, "Dün akşam 17.00'ye kadar borçlar ödenmeseydi Trabzonspor, Süper Lig'de oynamak için lisans alamıyordu. Profesyonel kadronun maliyetini 23 milyon euro'ya düşürdük." dedi.

Goal
 
Abdulkadir icin gelen 14+6 milyon dolarlik teklifi reddetmis salak. Yok insan merak ediyor, kac milyon bekliyorsun da reddettin?
 
Modric, Dembele, Rakitic gibi adamlar bile evrildi. Çünkü 10 numaralı takım çok azaldı. Ayrıca Abdülkadir 10 numara değil ki? Kanat forvet oynatılıyor. Yusuf ile karıştırıyor olmayasın?
Yok tam tersi yusuf kanat, abdulkadir tam 10 numara...

Trabzonda 8 cafer tosun olacak...

Castillo da kanat oynar...

Rodallega tek forvet kucka da 6 oynar...

Kale de tamam...sol bek abdurrahim var çok iyi sağ bek perreira da iyi...

Stoperleri yok sadece...

Yapılması gereken 2 stoper almak ve sosa, burak ve onaziyi göndermek...

Trabzon para harcamadan geçen seneki pozisyonunu alacak yine ama borçlar düşecek
 
Ben doğru mu okudum?
Benfica 14 Milyon Dolar peşin teklif etmiş artı dört tane oyuncu ama kabul etmemiş öyle mi?

Bunun için iyi Başkan diyorlardı ama bu teklif doğru ise bu iyi Başkan falan değil bildiğin mal.
 
Yahu böyle yalan mı olur? Yalanın bile bir makul olanı var.

Embesil midir nedir gerçi kendi tayfasının beyinsiz olduğunu biliyor, sallıyor nasılsa inanacaklar.
 
Benfica, Abdülkadir Ömür için yeni bir teklif yaparak Trabzonspor'a 16 milyon euro artı iki futbolcu önerdi. Bordo-mavili yönetim bu teklife sıcak bakıyor. [Fanatik]
 
Üst Alt