Ahmet Ağaoğlu: "Ligin ertelenmesini isteyenler kimler?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
C8WG27iXUAA8cne.jpg

Böyle devam edip basaksehir sampiyon olursa ilk aglayacak olan bizzat kendisi olur. Maclarinin cogu deplasman oldugu icin seyircisiz oynama işine geldigi icin çakallik peşinde yarro

Bu açıklamayı maskeyle yaptığını da hatırlatalım. Ben niye maske takıyorum diye soruyor mu acaba kendi kendisine

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ya çok boş konuşuyor bu adam yemin ederim. bu değil mi deprem yüzünden maçı tatil edilen gelmiş niye tatil edilsin diyor çok uyuz bunu zaten içeride madara ettiğimizde çıkıp saçma sapan emperyalistler falan diye saçmaladı gevşek

Bunları konuşturmayacaksın. Bizim takımın bunlara ve diğer “rakiplere” şu ana kadar en az 10 puan fark atması lazımdı.

Hakikaten rakipsiz bir ligde kendimize zorla rakipler çıkartıyoruz.

FB ve BJK’nin bu kadar aciz oldukları başka dönemi hatırlamıyorum. Kadroları rezalet. Bir süre de kendilerine gelme imkanları yok. İflas etmiş durumdalar.

Dört iyi oyuncusu olan Trabzon’u konuşturtmayacaksın.

En önemli iki rakibimiz olan Trabzon ve Başakşehir’den kaç oyuncuyu alıp bizim ilk 11’e koyarsınız?

Ben iki takımdan iki oyuncuyu isterim. (Sadece bu yıl...)
Feghouli yerine Nwakaeme
Seri yerine Sosa

Sörloth kaliteli oyuncu ama Falcao varken ben Sörloth’u tercih etmem. Ama çok iyi performans veriyor, onu tercih edene de saygı duyarım. Toplam onunla üç diyelim. Bence bir dördüncü yok. Skrtel Donk belki düşünülebilir. Ben Donk’un performansından memnun olduğum için Skrtel’ı tercih etmedim.

İş buyken biz rakiplere fark atamadıysak, bu ciddi başarısızlıktır.

Oynamıyorum diyen oyuncuyla sözleşmeyi fesh etti dy.
Paranı bu beyinsizlere bırakan mikel sende az karaktersiz değilmissin.

senin ben sıfatına tükereyim

Ahmet Ağaoğlu: "İlk günden beri hep bunu söyledik, devletimizin alacağı kararlara saygı duyacağız. Bu olayda hiçbir zaman çıkar gözetmedik."

Ahmet Ağaoğlu: "18 kulüp olarak erteleme konusunda hemfikirdik. Bu süreçte, 1 oyuncumuzu kaybettik."

Maske ağızdan çıkarılmış, dil serbest bırakılmış gibi görünüyor.

Üst Alt