Ahmet Ağaoğlu: "Mbappe 10 tane Abdülkadir değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Ağaoğlu: "Mbappe 10 tane Abdülkadir değil"

öğle vakitlerinde saat 12 de pazarlık yapmış anlaşılan
çok pişman olur seneye belki de olmaz amannn bana ne der yönetimi batak içinde bırakır
olan
1-bu gençlere
2- türk futboluna
3- bu benim için amann banane yani trabzonspora olan olur

Biz ardayı 12-13 civarı satmıştık 2011 de.
O yıllarda piyasa bu kadar uçmamıştı,şimdi fiyatlar 2x o döneme göre.
Bu açıdan bakarsak 20 üzeri etmesi lazım ucuza satmasınlar ki artık bu ligde 20 üzeri oyuncu satılan bir lig olsun.

satmayın ulan o gelen tekliflere satmayın kulubun borcunu 0 layacak teklif falan bekliyor heralde
gerçi teklif geldimi o bile muamma

mbappe denen atletik balon abdülkadirden olsa olsa 3 kat değerli futbolcudur başkan doğru demiş

topu tepip adam geçmeleri yapamayacağı yaşa gelince bale gibi sağa sola itelenmeye çalışılacak bir futbolcu kendisi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

abdulkadir yabancı olsa kimse donup bakmaz. belli bir seviyenin ustu turk oyuncu cok nadir cıktıgı icin ilgi cekiyor sadece. uluslararası standartlarda sıradan bir yetenek.

25 i az bulmuyor,25 istiyor adam.

"Ben size 25 milyon euro vereyim..."

Abdülkadir'in çok özel yetenekleri sahip bir oyuncu olduğunun altını çizen Ahmet Ağaoğlu, "Bu teklifi getirdikleri zaman 'Ben size 25 milyon euro nakit vereyim, bana bir tane daha Abdülkadir Ömür getirin' dedim. Varsa getirin. Birbirlerine bakıyorlar... Yok... O yetenekte Avrupa'da o yaş grubunda tahmin ediyorum 10-15 oyuncu var. Ama Abdülkadir'de benim şu anda kelimelerle ifade edemeyeceğim, daha doğrusu doğru kelimeyi henüz bulamadığım iki üç tane daha artı var. Bırakın öyle bir yeteneği, o yeteneği ifade edebilecek kelime henüz ne Türkçe'de ne İngilizce'de ne de Fransızca'da mevcut. İnşallah bir gün o kelimelerin ne olduğunu bulabilirim. Onun için paranın ötesinde, Abdülkadir'in yurt dışına gitmesi için önünde zamanı var." şeklinde konuştu.

ben mi yanlış anladım

Iyice ucmus bu gidisle elinde patliyacak sonra verilen tekliflerin arkasindan agliyacak. Futbol bu agir bir sakatlik gecirir piyasa miyasasi kalmaz

Üst Alt