Ahmet Akcan: "Kaan Ayhan ile ilgili çok olumlu gelişmeler geldi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Akcan: "Kaan Ayhan ile ilgili çok olumlu gelişmeler geldi"

Kaan'a ilgimiz olduğunu cümle alem biliyor çok pot kırdı sayılmaz ama GStvde programa çıkıyorsan biraz daha dikkatli olman gerekir
Işıtan Gün'ün İtalya'da olduğu söylemi doğruysa yüksek ihtimal transferde prosedürler kalmış olabilir. Belki biten transferler olsa bile önce bu borçsuzluk kağıdı işlerini çözmek sonra transferleri açıklamak olabilir. Terim'in hala kap açıklaması yok mesela.

Bu arada araya kaynamaz umarım, ben Kaan Ayhan 'a dörtlü savunmanın stoperi olarak hiç güvenmiyorum. Bana en mantıklı olan üçlü savunma gibi geliyor

Mesela Luyindama sağlam haliyle ligin son yıllarda gördüğü en net kesici stoperdi, hiçbir rakip oyuncusu onun yanından koşarak çalımla vs. geçemezdi, hava toplarında zaten korkunç bir üstünlüğü vardı ki attığı uzun pasların da ne kadar etkili olduğunu görmüştük

Kaan Ayhan ve Marcao bayağı oyun kurucu stoperler, pas becerileri çok çok iyi STSL şartlarında

Muslera
Kaan-Luyindama-Marcao

Böyle bir geri hat ile oynadığımızı düşününce güven veriyor açıkcası, ne bileyim önlerinde Gedson / Florentino 'yu ekleyebilirsek 🤨

Hayirli olsun iyi transfer

Tebrikler Burak Baskan
14694.jpg

Üst Alt