Ahmet Bulut: "Arda Turan için değil, Feghouli için geldim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Bulut: "Arda Turan için değil, Feghouli için geldim"

ahmet.jpg

Ahmet Bulut:
"Arda Turan için değil, Feghouli'deki ufak pürüzleri gidermek için geldim."

Ahmet Bulut: "Başkan Dursun Özbek ile Feghouli transferini konuştuk. Feghouli'nin West Ham'dan alacakları var. Ufak pürüzler var, onlar da çözülürse yarın akşam İstanbul'a gelir"

Ahmet Bulut: "Arda'nın Barcelona ile 3 yıllık sözleşmesi var. Başkan Arda ile ilgilendiğini söyledi ama Arda konusunu hiç konuşmadık."

yalan söylüyor olmalı ama inş doğrudur diyelim

Farkında mısınız hiçbir şeye artık inanmıyoruz! Kimsenin sözüne inanmıyor kimseye güvenmiyoruz. Bu sadece futbolda değil. Politikada da böyle. Hangi görüş olursa olsun biri bir şey dedi mi hep şüpheyle bakıyoruz. Kesin yalan söylüyordur diyoruz.

Neden? Niye bu hale geldik?

Farkında mısınız hiçbir şeye artık inanmıyoruz! Kimsenin sözüne inanmıyor kimseye güvenmiyoruz. Bu sadece futbolda değil. Politikada da böyle. Hangi görüş olursa olsun biri bir şey dedi mi hep şüpheyle bakıyoruz. Kesin yalan söylüyordur diyoruz.

Neden? Niye bu hale geldik?

hocam bu toplumsal bir sorun bizi bu duruma getiren sayısız etmen var.

konuya dönersek ahmed bulut hala barçada kalacağını iddia ediyor ardanın ama bu imkansız

hocam bu toplumsal bir sorun bizi bu duruma getiren sayısız etmen var.

konuya dönersek ahmed bulut hala barçada kalacağını iddia ediyor ardanın ama bu imkansız

Neden imkansız? Arda Barcelona'da yedek kalmayı bile kabul eder. Barcelona Arda'yı ancak satarsa gönderir. Onun dışında kiraya vereceklerini düşünmüyorum. Çünkü Arda nereye giderse gitsin bonservisi düşecektir.

Neden imkansız? Arda Barcelona'da yedek kalmayı bile kabul eder. Barcelona Arda'yı ancak satarsa gönderir. Onun dışında kiraya vereceklerini düşünmüyorum. Çünkü Arda nereye giderse gitsin bonservisi düşecektir.

bilgi eksiğin var sanırım mustafa adam şampiyonluk kutlamalarında fotoğrafa girmiyor arkada bekliyor. dün mü ne barçanın maçı vardı barça 11 değişiklik yaptı sadece ardayı oyuna sokmadılar kulübeden.. bağları kopmuş barça taraftarı asla istemiyor ardayı

bilgi eksiğin var sanırım mustafa adam şampiyonluk kutlamalarında fotoğrafa girmiyor arkada bekliyor. dün mü ne barçanın maçı vardı barça 11 değişiklik yaptı sadece ardayı oyuna sokmadılar kulübeden.. bağları kopmuş barça taraftarı asla istemiyor ardayı

Fotoğraf olayını biliyorum da hazırlık maçında oyuna alınmamasını bilmiyordum. Bu daha iyi haber. Mutlaka satacaklardır o zaman; kiraya vermezler.

Üst Alt