Ahmet Bulut: "Dursun Özbek'ten kazık yedim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Bulut: "Dursun Özbek'ten kazık yedim"

1574422169611.png

Futbolcu menajeri Ahmet Bulut, Galatasaray'ın eski başkanı Dursun Özbek hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ahmet Bulut, Borsa İstanbul Yerleşkesi'nde düzenlenen Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'ndaki "Türkiye Transfer Piyasası" adlı oturuma katıldı. Yaptığı açıklamada sarı-kırmızılıların eski başkanı Dursun Özbek'in verdiği sözleri tutmadığını belirten Bulut, şunları kaydetti:

"Dursun Özbek, Galatasaray'a yakışmayan bir başkandı. Galatasaray başkanı söz verdiği zaman yerine getirmeli. Ben ona 3 iş yaptım. Bruma'yı 15 milyon euroya sattım. Başkana, 'menajerlik mukavelesi yapalım.' dedim. Bana, 'Başka işler yapalım, hallederiz.' dedi. Sonra Feghouli ve Belhanda'yı getirdim yine 'haftaya mukavele yaparız.' diye diye seçime gitti. 'Kazanacağım.' dedi kaybetti. Mustafa Cengiz göreve gelince, tabii onun günahı yok, 'Senin gibi bir profesyonel, nasıl mukavele alamadı.' dedi. Bende 'Karşımdaki Galatasaray başkanı, Langaspor'un değil.' dedim. İlk defa orada kazık yemiştim."

Benim anlamadığım bir menajer bir oyuncuyu nasıl sattığını iddia eder. Leipzig Brumayı 11 milyona alacaktı da bu mu pazarladı yani ne diyerek ikna etmiş olabilir ki sanki milyonlarca euro tekrar vermeleri için

Uefa Bu menejerlerin alacağı paraları limitlemeli. adamlar bonservissiz diye dünyaları istiyorlar. Futbolcusuna ver aracısına ver menejerine ver uşağına ver...

Benim anlamadığım bir menajer bir oyuncuyu nasıl sattığını iddia eder. Leipzig Brumayı 11 milyona alacaktı da bu mu pazarladı yani ne diyerek ikna etmiş olabilir ki sanki milyonlarca euro tekrar vermeleri için
Büyük firmalar arasındaki komisyoncu kişiler işte. Borsada bolca örneği mevcut. Bir nevi brokerlık. İyi para vardır brokerlıkta çevren genişse.

Üst Alt