Ahmet Çakar: "Galatasaray Kadıköy'de gol atamaz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çakar: "Galatasaray Kadıköy'de gol atamaz"

Cevap: Ahmet Çakar: "Galatasaray Kadıköy'de Gol Atamaz"

Allah askına bikini giyerim tanga giyerim de ya Allahın sopası yoktur lafı gercekleşsin

Demekki kesin gol atacaz.Ne dediyse tersi çıkıyor çünkü.

Bikiniden sonra hala büyük konuşuyor bu adam. Taktir edilesi bir karakteri var vala.

Gayette gollu geçecek bir maç,ben +5 gol bekliyorum açikcasi señor Çakar

bu ne biçim laf arkadaş yenemez dersin anlarım fark yer dersin ulan tamam ama gol atamaz ne demek

golleri attıp yendiğimiz bakın ben Galatasray gol atamaz demedim tırnak içinde söylüyorum vs vs diye kıvırır artık.

Bu tip şeyler söylemesi bizim için daha iyi.

Allahım sen ''Alın Teri'' ile işini yapan insanların önüne taş koymaya çalışanlara fırsat verme onları sevindirme

AMİN

Programi seyretmedim,dinlemedim,hos kendisini asla ve kattiyen seyretmen kanali degistiririm ,fakat ironi yapmistir diye düsündüm,saka olmali,son yillarin en iyi gol ortalamasi ve deplasman gol ortalamasi tarihin nerdeyse en iyi sezonlarindan birini yasarken rakibin defansi s.o.s verirken böyle bir demec aklima ironi yaptigi düsüncesini getirdi,yada saka yapmistir,ciddiyse akil sagligini kontrol ettirsin :D

Bu tür demecler bencede guzel,her zaman gaza getirilen biz olurduk,bakiyorumda bu sefer ezecegiz parcaliyacagiz mesajlari karsiyakaya döndü...Favoriler onlar caktirmayin,bizde gol felan atamayiz :D

Ahmet Çakar mümkünse insan psikolojisinden falan konuşsun, çünkü futboldan zerre anlamıyor

Üst Alt