Ahmet Çakar: "Galatasaray Kadıköy'de gol atamaz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çakar: "Galatasaray Kadıköy'de gol atamaz"

Cevap: Ahmet Çakar: "Galatasaray Kadıköy'de Gol Atamaz"

medya neden Galatasaray -F5 maçlarında sessiz sakin kalıp bizim deplasman maçlarında bu baskıyı yapıyor hep aynı hikaye.

Haydi aslanlar şu maçı alın.

Cevap: Ahmet Çakar: "Galatasaray Kadıköy'de gol atamaz"

:asd: Bil bakalım neremle gülüyorum Çakar dur sana yardımcı olayım Hani senin yüzüne benzeyen organım varya tamda oramla :asd:

cok da ciddiye almamak lazım.büyük ihtimalle gol atarız yensek de yenilsek de.cok büyük ihtimalle de kıvırıcaktır kendisine bu hatırlatıldıgında.dolayısıyla istediği gündemi yaratmasına fırsat vermeyelim bence.

ahmet çakar : ben gol atamaz dedim, ama çoğul konuşmadım. dediğim çıktı gol atamadı, goller attı :)

Birakin bazilari ezikleri favori görsün. Favori olmak avantaj degildir böyle anlarda. Cumartesi hesap görülür artik

Semih yumuşak karnı olucak takımın demiş

Ts ye deplasmanda 3 attığımızda

Fenere içerde 3 attığımızda

Bjk ye içerde 3 attığımızda(kendi kalesine gol atmasına rağmen) Semih sahadaydı ve yumuşak değil dim dikti!!!!,aklı sıra çocuğa baskı yapmaya çalışıyor çakal

Gsnin yumuşak karnı semihse fenerin karnı kaslı maslımıymış.Onların yumuşak karnı yokmuymuş?

Ayrıca jartiyer giyerim Gs gol atarsa diye iddaasını pekiştirmeliydi yaşkıştıramadım.

Dik derken başkanım :D Çakara gider :asd:

Semih yumuşak karnı olucak takımın demiş

Ts ye deplasmanda 3 attığımızda

Fenere içerde 3 attığımızda

Bjk ye içerde 3 attığımızda(kendi kalesine gol atmasına rağmen) Semih sahadaydı ve yumuşak değil dim dikti!!!!,aklı sıra çocuğa baskı yapmaya çalışıyor çakal

Galatasaray, Fenerbahçe'yi yenerse play off uygulaması amacını yitirecek.Galatasaray puanları yarıya bölündüğünde bile şampiyonluğa yakın olacak.Yıllardır her türlü dümeni çevirenlerin bu durum karşısında gerçekten hiç bir şey yapmadan bekleyeceğini mi düşünüyorsunuz?Galatasaraylılar hariç yayıncı kuruluş, federasyon pek çok kesim Fenerbahçe'nin kazanmasını isteyecek.

"Bu sefer makus talihimizi değiştirmeye gidiyoruz, güçlüyüz, kazanacağız" diye gidip futbol dışı faktörlerin maçın skoruna etki etmesiyle kaybedilecek bir maç bize şampiyonluğa bile mal olabilir. Ben Fenerbahçe maçlarında makus talih yaşadığımızı hiç düşünmedim.O deplasmanda yaşanılan futbol dışı faktörlerin 11 yıldır skora etki etmesinden başka bir şey değildir.

Bütün korkum, varlığını aynen sürdürdüğünü düşündüğüm bu futbol dışı faktörlerin yine devrede olması!

Üst Alt