Ahmet Çakar: "Yeni Malatyaspor Türkiye Cumhuriyeti gibi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çakar: "Yeni Malatyaspor Türkiye Cumhuriyeti gibi"

Cevap: Ahmet Çakar: "Yeni Malatyaspor Türkiye Cumhuriyeti gibi"

Elazığspor Anadolu takımlarının devlerinden biridir. Son yıllarda yoklar ama gerçek bu. Malatya kusura bakmasın Elazığ 'nın yanında.

Bir Erzincanli bile bunu goruyorsa bana laf dusmez.

Elazığspor Anadolu takımlarının devlerinden biridir. Son yıllarda yoklar ama gerçek bu. Malatya kusura bakmasın Elazığ 'nın yanında.

Vallah Kardeslerim ben olayiniza karismis gibi olmim Elazig´a ve Malatya ya Saygim sonsuz ki Malatyaspor´a cok kizginim..(Bir Galatasaray macinda Fenerbahce ile Sampiyonluga yaristigimiz Sezon I.....e Cim Bom olamazsin Sampiyon diye Koro halinde Tezahurat yapiyorlardi..)

Anadolu Devi demissin...

Benim icin Anadolu Devleri..

Bursa...

Gaziantep...

Genclerbirligi...

Ankaragücü....

Bursa haric (Sampiyon) bu Takimlar ben beni bildim bileli 1. Lig Takimlari :) Gerisi hepsi siradan Takim bence :)

Vallah Kardeslerim ben olayiniza karismis gibi olmim Elazig´a ve Malatya ya Saygim sonsuz ki Malatyaspor´a cok kizginim..(Bir Galatasaray macinda Fenerbahce ile Sampiyonluga yaristigimiz Sezon I.....e Cim Bom olamazsin Sampiyon diye Koro halinde Tezahurat yapiyorlardi..)

Anadolu Devi demissin...

Bursa...

Gaziantep...

Genclerbirligi...

Ankaragücü....

Bursa haric (Sampiyon) bu Takimlar ben beni bildim bileli 1. Lig Takimlari :) Gerisi hepsi siradan Takim bence :)

Noktayi koymussun Ibo kardes...

Fener usaklari Elazig'imizla asik atmasin ;)

Anadolu Devi demissin...

Bursa...

Gaziantep...

Genclerbirligi...

Ankaragücü....

İbrahim renkdaş ben daha çok doğu takımlarından bahsetmek istemiştim. Bir sıralama yaparsam Antep > Diyarbakır > Elazığ > Kahramanmaraşspor > Erzurumspor > Erzincanspor büyük eşittir Malatya.

Hangi macta la? Diyarbakirlilar Elazig sinirlari icersine girmisler mi son 40 yilda? Korkularindan siniri gecemiyorlar.

Elazığ lılar futboldan çok iyi anlar . Başkana gel :D:D

Muhabirler: Elazığspor'un kondisyonu yok

Elazığspor Başkanı Baki Aydın: Alırız!

:asd:

Elazığ lılar futboldan çok iyi anlar . Başkana gel :D:D

Muhabirler: Elazığspor'un kondisyonu yok

Elazığspor Başkanı Baki Aydın: Alırız!

:asd:

İşte profesyonellik, kurumsallık budur. Aile şirketi değil Elazığspor. Herkes kendi işinden sorumlu. Başkan antreman yaptırmaz, sadece alınması gerekeni alır.

Müthiş bir cevap vermiş gazetecilere.

Erzurum; Malatya'yı da Elazığ'ı da ezer her türlü. :) Doğunun padişahı Erzurum'dur. Elazığ ile Malatya vezirlik için kapışsınlar. :)

Not: Erzurumspor bahsini açmayın. :)

İşte profesyonellik, kurumsallık budur. Aile şirketi değil Elazığspor. Herkes kendi işinden sorumlu. Başkan antreman yaptırmaz, sadece alınması gerekeni alır.

Müthiş bir cevap vermiş gazetecilere.

o değilde refik abi alihan abi napıyor? sesini soluğunu duymadık ne zamandırlı?

Üst Alt