Ahmet Çakar ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çakar !

Dün akşam maçtan sonra Ahmet Çakar ısrarla Rijkaard'ın maçın son dakikasında hakeme saati gösterip bitirmesini istediğini söyledi. Daha sonrada ekledi işte Buca maçında bile böyle yapıyorsa falan diye. Halbuki görüntüyü gösteridiginde Rijkarrd'ın saatini gösterip eliyle 1 (bir) işareti yaptıktan sonra, ellerini aşağıya doğru bastırarak sakin olun işareti yaptığı ve hatta ağzından da "calm down!" (sakin olun) cümlesinin çıktığı gözüküyor. Çakar hem maç içinde hemde maç sonunda herhalde toplam 4 kez falan söyledi bunu. Bunun üstüne Kanaltürk spor servisini aradım fakat bir türlü açan olmadı , açsalar durumu belirtip düzeltmelerini isteyecektim fakat nafile...

Bu adam neyin peşinde anlamıyorum!!

Cevap: Ahmet Çakar...!!!!

Dün resmen G.Saray yenilsin de bana malzeme çıksın diye dua ediyordu ayrıca bu adamı maç yorumuna koymasınlar bir daha kem küm iki lafı konuşamıyor başka zaman aslan kesilir

Rijkaardı skibbe zannediyor kendileri

Maç başlerken Çakar'dan " Adam ol lan!" gibi bir ses duydum ben herkes de duymuştur sanırım:eek:

Çakar: Kewell gol ve asisti dışında oyunda var mı yok mu belli değil ! daha ne yapsın gerizekalı adam...

Bunun ve Hincal Uluc´un yorumlarinda en cok nefret ettigim noktalar sunlar...

Ya su Gol olsaydi..

Ya bu sunu söyle yapsaydi..

Ya rakip biraz becerikli olup söyle yapsaydi...

bide dünki macta..

Bucaspor Penaltiyi atsaydi Rijkard ne yapacakti...?

ee yahu böyle yorumlar yapiyorsunuz peki Galatasaray icinde yapin...Onca Gol Pozisyonlari harcadi..Ankaraya karsi..Eskisehir e karsi..Graz a karsi...

Ya Galatasaray sunu atsaydi, hakem sunu verseydi deyinde bizde ohh diyelim birdefa...

Bunun ve Hincal Uluc´un yorumlarinda en cok nefret ettigim noktalar sunlar...

Ya su Gol olsaydi..

Ya bu sunu söyle yapsaydi..

Ya rakip biraz becerikli olup söyle yapsaydi...

bide dünki macta..

Bucaspor Penaltiyi atsaydi Rijkard ne yapacakti...?

ee yahu böyle yorumlar yapiyorsunuz peki Galatasaray icinde yapin...Onca Gol Pozisyonlari harcadi..Ankaraya karsi..Eskisehir e karsi..Graz a karsi...

Ya Galatasaray sunu atsaydi, hakem sunu verseydi deyinde bizde ohh diyelim birdefa...

aynen renkdaş.hep rakibin kaçırdıklarıyla varsayım yapıyolar:D bizim kaçırdıklarımızı konusmuyolar

aslında bu tip durumlarda hemen o programın mail adresini bulup mail bombardımanına tutsak bence düzelttirebiliriz hatasını.

ulan ahmet çakar yalan yanlış bilgilerle insanları zehirleme senin o koca kafanı tövbe tövbe

Ahmet Çakar mıdır nedir kıl oluyorum abi bu adama,çakacağım iki tane ağzının ortasına Ahmet Çakılan olacak.

Ya Galatasaray Kaçırdığı pozisyonları gole çevirseydi ?

O zaman ligde ve avrupada yenilgisiz liderdik.

Ahmet Çakar'dan yeni bir gaf!

Bu akşam Kanaltürk’te yayınlanan Galatasaray-Bucaspor maçının naklen yayınında Ahmet Çakar ilginç bir gafa imza attı.

Maçı yorumlamak için spiker Yasın Dallı’nın yanında oturan Ahmet Çakar’ın, yayında olmadığını düşünerek spikere söylediği “Akıllı ol lan” sözü duyuldu.

Maç yayınının başladığı anda bu sözlerin duyulduğunu anlayan Çakar şok yaşadı. Kısa bir şaşkınlıktan sonra gülmemek için kendisini zor tutan spiker maçı sunmaya başladı.

Çakar ise sözlerinin duyulmasından dolayı utanıp başını öne eğdi ve uzun süre gülümsedi.

Bu herif doktor bide. Şaklabanın önde gideni. Medya maymunluğunu bile geçti. Buradan tüm görevlileri (Haluk Ulusoy, Ali Şen, Sahip Som) uyarıyorum yarım kalan işinizi bitirin !!!

Son kale programında birde şöyle bir cümle sarfetti:

"Derin Türk Futbolu Aziz yıldırımın çemberi etrafına girmiştir " diye?

Üst Alt