ahmet çakar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ahmet çakar

Daha geniş perspektiften bakmalısın. Siyasi tercihlere göre kalite kritizasyonunun yanlışlığından bahsetmeye çalışmıştım...

çakar’ın sabah gazetesi’ndeki yazısından bir bölüm:

“beşiktaş’ın daha önceki maçlarını görmesek, ‘başakşehir’in oynadığı bu amatör takım kim?’ diye sorasımız geliyor. gerçekten de beşiktaş, dün gece her hattıyla tam bir mahalle takımı görüntüsü verdi. maç art arda gollerle başladı… ilk 18 dakikada 3-0 oluverdi. yenen gollere ‘rehavet’ deyin, ‘konsantrasyon eksikliği’ deyin, ne derseniz deyin ama beşiktaş bu duruma düşmemeliydi. bir de bunlara manasız bir tercih eklendi. maça niye aboubakar’la başlamadığını anlamış değilim.”

Ahmet Çakar‏ @ahmetcakar1
PFDK nun sözde hukukçuları van persie ye 3 orta parmakçı talisca ya 1 maç ceza vererek yine talimatla iş yaptıklarını belgelediler.Yuh olsun

Ahmet Çakar : Eğer söylediklerimin yarısı doğruysa çok tehlikeli bir adamsın Dursun Özbek! Dursun Özbek'in GS'yi çok sevdiğine inanmıyorum!

Verstuurd vanaf mijn Galaxy S8+ met Tapatalk

ahmet çakar: “görünen o ki çağlar söyüncü, cengiz ünder, emre mor, yusuf yazıcı ve hatta birkaç genç oyuncu daha milli takımımızın geleceği. onlarda ısrar edilmesi gerekir. mesela bundesliga’da oynayan defans oyuncusu çaglar her maç üstüne koyarak ilerleyecek. cengiz ve yusuf da öyle. artık bundan sonra geriye 4 maçımız kaldı. çok ciddi maçlar. en azından hırvatistan veya izlanda’dan birini türkiye’de yenmeliyiz. diğerine de yenilmemeliyiz. yoksa ilk 2 şansımız dün geceki galibiyete rağmen çok zora girer.”

5213560.png

Bu adam dün Galatasaray'ın FETÖ cü olduğuyla ilgili ağır algı yaratmaya çalıştı. Şöyle bir reklamda oynayan bir adamın reyting için yapmayacağı bir şey yok.

YouTube

yaw bu manyak metin oktaya da sallıyordu bir ara popülistin teki. amacı aykırı şeyler yaratıp uydurup gündem olmak. bir de hep en doğru adam benim imajı çizmeye uğraşır hep. Erman toroğlu iyi eziyordu bunu efsane 2011 telegolünde sonra kaçıp gitti zaten ermanın altında ezildi.

Üst Alt