ahmet çakar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ahmet çakar

Bu adam kesinlikle Fenerli, herkes Gs’li diyor ama ben inanmıyorum kattiyen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ahmet çakar: ''piero kararları şaibelidir bu mahkeme tutanaklarında da vardır. zamanında ben şansal büyüka ile mahkemelik olduğumda erman toroğlu gelip ifade verdi! 'piero'nun başında olan isim şansal büyüka'nın isteğine göre pozisyonu ayarlıyor' dedi!''

ahmet çakar: " beyler pierro nun gol kararına inanmıyorum. madem gol , mac esnasında çizgi kamerasıyla millete niye açık açık göstermiyorlar. bu işin içinde bir iş var."

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Totem yapan fener düşmanı bir renktaşımız aslında :) Ahmet Hoca galatasaraylıdır...Maalesef ama çok bilinen acı bir gerçek :)

Galatasaray’lı olması nazarımda bir şey ifade etmiyor.

Her sene Galatasaray maçlarından önce ve sonra rahatsızım diyip, diğer takımlara ve düzenin öngördüğü o sene için en çok kollanan takıma ses çıkarmaz.

Sadece Fenerbahçe’nin şampiyon olduğu senelerin ertesinde Galatasaray’lı olduğunu hatırlıyor herhalde.

Galatasaray’lı olması nazarımda bir şey ifade etmiyor.

Her sene Galatasaray maçlarından önce ve sonra rahatsızım diyip, diğer takımlara ve düzenin öngördüğü o sene için en çok kollanan takıma ses çıkarmaz.

Sadece Fenerbahçe’nin şampiyon olduğu senelerin ertesinde Galatasaray’lı olduğunu hatırlıyor herhalde.
:) Doğru söze ne gerekir üstat...

Ben Ahmet Çakar'ın hiçbir zaman bizi favori yaptığını görmedim hatta çok avantajlı olduğumuz dönemlerde bile tersi söylemlerde bulunmaya devam ediyordu ayrıca bir çok söylentiye göre de totem yaptığı söyleniliyor.

Marjinal olacağım değişik olacağım diye saçmalayan birisi.

Forumda da var bir kaç tane böyle cins cins adamlar.

sent via GSC

Üst Alt