ahmet çakar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ahmet çakar

ahmet çakar: "galatasaray'ın en büyük talihsizliği, dursun özbek isimli şahsın doğması, galatasaray lisesine gitmesi ve sonra başkan olmasıdır."

Nefret ediyorum Beyaz Tv den ve onların yorumcularından

Adam haklı o ayrı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dün dursun hakkında soylediklerinden sonra gözüme bi hoş gözüktü

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün dursun hakkında soylediklerinden sonra gözüme bi hoş gözüktü

Yarın Aysal-Terim vs (Kimi seviyorsan artık) hakkında konuşur, nefret edersin...Galatasaray' da kimseyi beğenmez bu psikopat, sözde Galatasaraylıdır. Hiçbir sözünü kaale almam, ucuz rating avcısı dangalağın...

Yarın Aysal-Terim vs (Kimi seviyorsan artık) hakkında konuşur, nefret edersin...Galatasaray' da kimseyi beğenmez bu psikopat, sözde Galatasaraylıdır. Hiçbir sözünü kaale almam, ucuz rating avcısı dangalağın...
Oyle tabi bilirim Ahmet Cakar'in ne kadsr dengesiz olduğunu.Ama dursun hakkında dusmanim bile bu tarz konuşsa o an gözüme hoş gözükürdü.Hayatımızın icine etti bu dursun

ahmet çakar: "süper lig'in adı seneye 'şehir eşkiyası volkan babacan' sezonu olsun. pfdk üyeleri de zil takıp oynasınlar."

programda ki diğerleri gibi malum partili değil en azından. bu bile bu adamı ayırıyor onlardan.

''Malum partili'' olmak, muhalif olmak, yahut rengini belli etmemek bir kalite kriteri olmamalı. Tanıdığım muhteşem karakterli CHP liler de var, AKP liler de. Keza en kepaze karaktere sahip CHP li ve AKP lilerin olduğu gibi...

Ülkedeki siyasi yelpazede herhangi bir siyasi oluşuma angajmanı olmayan biri olarak söylüyorum bunu; ille taraf seçmem gerekirse muhalif tarafta olurum (Sola meyilliyimdir ama ülkemizde sol yok!); son kullandığım oy da 'Hayır' yönündeydi...

Ahmet Çakar, futbol piyasasının en aşağılık figürlerinden biridir; bunun siyasi görüşüyle de alakası yoktur. Benim görüşüm budur...

Hayatın her alanını ille siyasetle ilintilendirmemeni öneririm, dostane...Kaale alıp almamak senin bileceğin konu tabi...

Üst Alt