Ahmet Çakar’a Tazminat Davası Açtık


64189GSCHaber.png
Haberin Devami GSCimbom Portal'da
 
Galatasaray'dan Ahmet Çakar'a 1 milyon liralık tazminat davasıGalatasaray Spor Kulübü'nden DuyuruSon günlerde Ahmet Çakar isimli gazeteci tarafından, kulübümüzün 1993 yılında İstanbul'da Manchester United futbol takımı ile yapmış olduğu Şampiyonlar Ligi ön eleme maçının sonucuna spor ahlakına uymayan bir şekilde etki etmeye çalıştığı iddiası gündeme getirilmek istenmektedir.Kulübümüzü karalama kampanyasının bir parçası olan bu iddianın sahibine karşı İstanbul 15. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2011-533 sayılı dosyası üzerinden 1.000.000 TL (bir milyon TL) tutarında manevi tazminat davası açılmıştır.Kamoyuna duyurulur.Galatasaray Spor KulübüGalatasaray Spor Kulübü'nden Duyuru - 06.09.2011 15:35 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org
 
Cevap: Galatasaray Spor Kulübü'nden DuyuruAhmet'im giy bikinini kıvır diyeceğim ama çok geç :lol: Bir kulüp kendine güvenmese sana böyle dava açıp suratına çakabilir mi,sen bizi Şikebahçe zannettin galiba.Sana Hıncal bile çaktıktan sonra artık bence tv ekranlarında gözükme.:lol:
 
Cevap: Galatasaray Spor Kulübü'nden DuyuruO kadar. Serefsiz Ahmet Cakar. Manchester United´i satin aldik sanki. Haysiyetsiz yalanci. Türkiye bitti, Manchester United kaldi zaten :)
 
Cevap: Galatasaray Spor Kulübü'nden DuyuruHer ağzına geleni söylerse olacağı bu.Bizi başkalarıyla karıştırıyor heralde :D
 
Cevap: Galatasaray'dan Ahmet Çakar'a 1 milyon liralık tazminat davasıünal ünal aysalllllllll. türkiyenin en iyi hukukçuları bu camiada yandım ahmedim :)
 
Cevap: Galatasaray Spor Kulübü'nden DuyuruYeni yönetimin bu huyunu seviyorum.Bütün medya ayağını denk alsın. Donunuza varana kadar alırız:D
 
Cevap: Galatasaray Spor Kulübü'nden DuyuruSessiz kalan yönetime sahip degiliz artik serefsizler. Aliskanliklarinizdan vazgececeksiniz artik. Susan Galatasaray yok.

Lan Manchester´in neyini satin alacaksin`Utanmaz herif. Utanmasa Ferguson´un hesabina su kadar para yatirildi diyecek. Hani söyle bi Makedonya takimi filan olsa anlayacagim da, ne ManU´su ya gerizekali. Donuna kadar alalim.
 
Üst Alt