Ahmet Çakar'dan Büyük İddia: "Fenerbahçe Küme Düşmeyecek !" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çakar'dan Büyük İddia: "Fenerbahçe Küme Düşmeyecek !"

ahmetcakar1 ahmetcakar

Zaten play off un da nedeni simdi ortaya cikti.Puan silinse bile fb ilk 4 de kalabileceginden umut ve heyecan devam edecek.

3 saniye önce

ahmetcakar1 ahmetcakar

Anlasma oldu .Lig baslayacak ,iddaname aciklanacak,fb bsk.ni suclu bujunsa bile 10-15 puan silme gelecek.Ama gecen yilki samp.TS a gidecek.

2 dakika önce

»

ahmetcakar1 ahmetcakar

herkese iyi bayramlar fenerliler icin iyi haberlerim var.FB kesinlikle kume dusmeyecek.

4 dakika önce

GSC Haber

Cevap: SON DAKİKA : Ahmet Çakar'dan Büyük İddia : Fenerbahçe Küme Düşmeyecek !

Zaten play off un da nedeni simdi ortaya cikti.Puan silinse bile fb ilk 4 de kalabileceginden umut ve heyecan devam edecek.

:ays:

Senaryo yazılmış.UEFA olmasa hiç ceza almadan yırtacaklardı demek ki

zaten böyle olacağını biliyoduk , hayatta düşürmezler feneri bari -20 falan verseler

hukuken bunu yapmaları mümkün değil. bakalım neler yapacaklar

juventus fenerdeki delillerin yarisi bile yokkan ve cogu sadece iddia iken bile düsürüldü bunlar neyi bekliyor anlamiyorumki. Küme düsürmezlerse uefa normalde karisamaz ama yine baski yapilirsa kendi disziplin sorusturmasini acip feneri en az 5 yil men edebilir avrupadan

Feneri kurtarmak için yapmayacakları şey yok

ben boşunamı dedim playof boşuna cıkmadı.

İbrahim Seten'in Fenerbahçe ile ilgili olumlu haberler geliyor hayırdır inşallah demesinin de rengi belli oluyor gibi.

Asıl önemli soru :

Eğer Fenerin şike yaptığı kanıtlanırsa (azize ve arkadaşları ceza alırsa) , federasyon küme düşürmeden eksi puan verirse

UEFA'nın tepkisi ne olacak ???

Şikeci damgası ile gezmektense amatör lige düşseler daha iyiydi :)

Atma Ahmet din kardesiyiz . :)

Adam dusecek dese kimsenin ilgisini cekmezdi ayriksi olayimki reyting yapayim istegiyle cok film haraketler bunlar :) .

ftw1905Ftw Bindokuzyuzbes

Bence Ahmet Çakar "böyle duydum" ayağına öyle olsun bakın insanlar sıcak bakıyor mevzusu yapmaya çalışıyor...

3 dakika önce

Şike yaptığın kanıtlandıktan sonra istersen 100 sene aralıksız şampiyon ol; bundan sonra her maçına, her şampiyonluğuna şüpheyle bakılmayacağını mı sanıyorsun? Ben Fenerlilerin yerinde olsam, şampiyonluk elimden falan alındıktan sonra kulübü kapatır giderdim.

ahmetcakar1 ahmetcakar

GS mutlu zira fb nin ve belki de bjk nin puanlari silinecek.Fb az mutlu zira kume dusmeyecek.Digiturk mutlu fb s.ligde kalacak.

ahmetcakar1 ahmetcakar

Anadolu takimlari mutlu para gelmeye devam edecek.Siyaset ve federasyon mutlu fazla toz kalkmayacak.Fb icinde belki de kotunun iyisi olacak.

ahmetcakar1 ahmetcakar

VE fb 1 yil avrupadan dan men ve yaklasik 15 puan cezasi ile viraji alabilecek.Kotu senaryoda kume dusmek ve 2 yil kaybetmek olabilirdi

Üst Alt