Ahmet Çalık Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çalık Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Ölüm sana hiç yakışmadı Aslan parçası çok geçtin daha ne yaşadın ki şu hayatta :(
mekanın cennet olsun

15 yıldır şöförüm emniyet kemerim takılı olmadan bakkala dahi gitmem , +140 km hızı ne kadar acil olursa yol boşta olsa asla aşmadım bugüne kadar takdir Allah’tan elbet ama dikkat edelim lütfen.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İçim sızladı, gencecik yaşında su gibi toprağa düştü. Allah geride kalanlarına sabırlar versin. Her ölüm zor ama genç ölümler çok daha zor. Işıklar içinde uyusun.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Allah bilir tabi ama emniyet kemeri olsaydı en azından yaralı falan bi şekilde kurtulma şansı yüksek olurdu.
Son yıllarda verdiğim en doğru kararlardan biride arabanın emniyet kemerindeki sahte tokayı çıkarmak oldu. Bu sayede şehir içinde bile kemer alışkanlığı kazandım.

Şok oldum

Allah rahmet eylesin, emniyet kemeri takılımıymış ?
Araba takla atsa dahi arabanın içinde kemerin seni tutması hayatta kalmak için en elzem olaydır. Aşırı hızda var, yolda kaygan sanırım ah be olum.

Eceli gelmiş ailesine sabır dilerim.

Şok oldum

Allah rahmet eylesin, emniyet kemeri takılımıymış ?
Araba takla atsa dahi arabanın içinde kemerin seni tutması hayatta kalmak için en elzem olaydır. Aşırı hızda var, yolda kaygan sanırım ah be olum.

Eceli gelmiş ailesine sabır dilerim.
o sollamayı çok kötü yapmış. 10 sene geç kalsaydı keşke de böyle olmasaydı

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Allah bilir tabi ama emniyet kemeri olsaydı en azından yaralı falan bi şekilde kurtulma şansı yüksek olurdu.
Son yıllarda verdiğim en doğru kararlardan biride arabanın emniyet kemerindeki sahte tokayı çıkarmak oldu. Bu sayede şehir içinde bile kemer alışkanlığı kazandım.

Bunun gibi daha nice olaylar

Emniyet kemerini takalım taktıralım.

Resim
Resim

Allahım cennetine kabul etsin. Takım için yeterli veya değildi. Ama karakterli ve çok düzgün bir futbolcuydu. Mekanı cennet olsun.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yolda su birkintisine gormis ve kontrolu kaybetmis ama olduka suratli oldugu goruluyor

yagmurlu havalarsa spor araclar ile suratli gitmek cok tehlikelidir

Hızlı giden bir araçta tek tekerin suya girmesiyle direksiyonu bağlasan bile araç kontrolden çıkar, kaldı ki arabasında esp vardır ve buna rağmen arabada en ufak bir toparlanma hareketi görünmüyor. Çok çok üzücü 5-10 dk için birçok hayat mahvoldu.

Üst Alt