Ahmet Çalık Transferinde Rakamlar Belli Oldu!

ahmetcalik123.jpg

Sarı-Kırmızılı yönetimin, Gençlerbirliği’nde 500 bin Lira’ya oynayan Ahmet Çalık’a 700 bin Euro teklif ettiği öğrenildi. 22 yaşındaki stoperin bonservisi için gözden çıkarılan para da 2.5 milyon Euro civarında.

Arka bağları yırtılan ve en az 2 ay formasından uzak kalacak olan Serdar Aziz’in yerine kadroya yerli bir stoper takviyesi yapmak isteyen Galatasaray, Ahmet Çalık’ı gündemine almıştı. Sarı-Kırmızılılar’ın, Gençlerbirliği’nde forma giyen 22 yaşındaki futbolcuyla anlaşma sağladığı ortaya çıktı.

Galatasaray Yönetimi, Başkent kulübünde senelik 500 bin Lira’ya oynayan genç stopere, senelik 700 bin Euro önerdi.

Tarafların böylece anlaşma sağladığı ve işin kulüplerin mutabakatına kaldığı belirlendi. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, detayları Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’la bizzat görüşecek. Sarı-Kırmızılılar’ın gözden çıkardığı bonservis bedelinin ise 2.5 milyon Euro civarında olduğu öğrenildi. (Fanatik)

İyi bari en azından yıllık ücreti düşük,ne yapalım tecavüz kaçınılmaz gibi bari zevk alalım abv dursun ve yönetim daha ne diyeyim

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaş bu adam gençlerde 500bin TL ye oynuyor, hadi sen ver 700-800bin TL hadi ver 1000bin TL, sanki kabul etmicekmi. 700bin euro nedir yahu 4-5 katı verilirmi yaw bu nasıl bi soygundur göz göre göre.

kardeşim ne eurosu ya , hiç mi akıllanmazmısıınız siz ya. türk oyuncuya euroyla niye anlaşma yaparsın be adam. ver 1 trilyon hoplaya zıplaya gelir. önce bir kendisini kabul ettirsin sonra yükseltirsin yada 1 trilyon maaş ver, 20 maç falan 11 de çıkarsa 1 trilyon daha dersin

İyi bari en azından yıllık ücreti düşük,ne yapalım tecavüz kaçınılmaz gibi bari zevk alalım abv dursun ve yönetim daha ne diyeyim

Abi neresi düşük, orada aldığının 5 katını veriyorsun. Bizim takımın skalasına göre değerlendirirsek epey düşük kalır ama 1 milyon TL versen gene gelmesi lazım bu adamın. Ha gelmiyorsa da almayacaksın. Yanlış anlama transferin olup olmaması ya da alacağı maaş senin karar verdiğin bir şey değil elbette :) Ama olması gereken normalde bu.

Tapa

Abi neresi düşük, orada aldığının 5 katını veriyorsun. Bizim takımın skalasına göre değerlendirirsek epey düşük kalır ama 1 milyon TL versen gene gelmesi lazım bu adamın. Ha gelmiyorsa da almayacaksın. Yanlış anlama transferin olup olmaması ya da alacağı maaş senin karar verdiğin bir şey değil elbette :) Ama olması gereken normalde bu.

Tapa
Abov ben tL sandım ya la

Kendimi.editleyeyim ben TL diye okudum bir.kez daha ulan dursun...

Bu arada mesaj düzenleme.butonu mu.kalktı.göremiyorum @emrahyildirim

Milli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut ile bir araya gelen Galatasaray yöneticileri, yıllık 1.2 milyon Euro garanti ücret karşılığında anlaşma sağladı.

(Son Dakika)

Üst Alt