Ahmet Çalık'a Kilo Uyarısı!


ahmetcalik-2.jpg


Hırvat çalıştırıcının Ahmet’e, “Beslenmene dikkat etmek zorundasın. 5 kilo fazlan var ve bunu vererek daha fit bir hale gelmen gerekiyor. Sende çok büyük bir potansiyel görüyorum ama bir sporcu yediğine içtiğine dikkat eder. Bu kiloları verirsen hızın da artacak. Sana forma vereceğim ama dört dörtlük olman için dediklerimi yapmalısın” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

KORAY DA GELİYOR

23 yaşındaki futbolcunun da hocasına söz vererek beslenme konusunda bundan sonra çok dikkatli olacağı garantisini verdiği dile getirildi. Tudor’un, Moldova maçında görev yapan futbolcusunun performansını da övdüğü öğrenildi. Tudor’un, 8 aylık bir dönemin ardından takımla beraber çalışmalara başlayan diğer defans oyuncusu Koray Günter’in idman performansını da beğendiği öğrenildi. Galatasaray Teknik Direktörü’nün, genç futbolcuyla ilgili olumlu düşünceler içerisinde olduğu bildirildi.

TUDOR KİMİ İSTERSE

Takımın savunma kurgusunu oluşturmak için gayret gösteren sarı-kırmızılıların teknik patronu, gelecek sezon takımda tutacağı isimleri de kesinleştirerek, diğerlerinin gönderilmesi konusunda rapor verecek. Galatasaray Yönetimi de hocanın bu isteğine göre hareket edecek. Sarı-kırmızılılar, Igor Tudor’un talebiyle, transfer havuzu içinden bir stoperi renklerine bağlayacak.

Milliyet

PORTAL HABERİ
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu 5 senedir kilolu ve bu halde alan terbiyesize sormak gerekir. Hocasini journalleyen istemiyorum diyen adamdan ne olur, gobegi de olur idmanda yatarda
 
potansiyeli var ama bunu geliştirmesi ve bir yere gelmesi için önündeki fırsat bu sezon eğer geri teperse sıradan bir futbolcu olarak kalacak.
 
Maşallah bizdeki çoğu oyuncu besili koç gibi hiç biri beslenmesine dikkat etmiyor ki hele o yedekte görüntülenen sabrinin göbeği o göbek babamda bile yok ama gel gör ki sabride var.Birde bunlar futbolcu olacak.
 
Üst Alt