Ahmet Dedehayır: "Fatih Terim gelmeli" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Dedehayır: "Fatih Terim gelmeli"

Cevap: Ahmet Dedehayır: "Fatih Terim gelmeli"

Fatih Terim´in sitesi filan yok mu ya? Damardan bir mail atacagim da kendisine :) Özledik be Imparator :(

Yalniz Terim gelirse eline bir sopa ile oyuncu kovalamaz ya da kalp krizinden gitmezse iyidir. Ya o da kac yasina geldi tamam ben hoslanmam Terim'den falan da biraz dikkat etsin kendine. Her mac kan ter icinde kaliyor yasi da var sonra olmadik yerden kalp krizi falan gecirir. Riskli bu isler. Sicak sogukta dinlemiyor atiyor ceketi yedek kulubesine. Futbol oynasa daha iyi o kadar yorulmaz.

Yalniz Terim gelirse eline bir sopa ile oyuncu kovalamaz ya da kalp krizinden gitmezse iyidir. Ya o da kac yasina geldi tamam ben hoslanmam Terim'den falan da biraz dikkat etsin kendine. Her mac kan ter icinde kaliyor yasi da var sonra olmadik yerden kalp krizi falan gecirir. Riskli bu isler. Sicak sogukta dinlemiyor atiyor ceketi yedek kulubesine. Futbol oynasa daha iyi o kadar yorulmaz.

Adamın karizmasına bende aşık olmuştum..Ne yalan söyleyeyim :D

Hagi'ye sabır gösterilirse başarılı olacaktır. Ama gösterilmeyecek gibi duruyor. Böyle bir durumla karşılaşırsak Abdullah Avcı'yı isterim ben. İnanılmaz işler başarıyor İBB'de. Oyuncu yetiştiriyor, buluyor, sistemi de oturtuyor. Genç milli takımları çalıştırmış olması sebebiyle de ilk gelişindeki Fatih Terim efekti yaratabilir. Fatih Hoca'yı çok severim, çok da saundum bu forumda. Gelsin gitsin diye değil hakettiği saygı gösterilsin diye. Ama ben gelmesini istemem. Hem hocayı çok yıpratırlar, hem de taraftar iyi uğurlamayamadı imparatorun ne olursa olsun. Bir de kökten değişiklik yapmamızı zorlaştırır bu iş.

fatih terim sportif drektör tugay kerimoğlu teknik direktör hakan şükür meneger olsun en başatada yönetim değişşsin

Fatih Terim'in Florya'ya 50 metreden fazla yaklaşamaması için mahkeme kararı çıkarılmalı.

kim gelirse gelsin ama futbol oynamadan teknik direktor olan biri gelsin... ya da az oynamıs... :) cok iyi futbolcu olup da teknik direktor olanlar hele hic gelmesin... futbolcuyken söhret olup da teknik direktor olanlar hele uzaya gitsin bize gelmesin...

İlk defa haklı adam. Koca bir enkaz var ortada. Bu tarz bir kadro yapısı ve anlayışı ile, ne lig, ne ZTK, ne de Avrupa söz konusu olamaz. Hagi'yi çok abartıyorsun.

Neresi Hagi'nin enkazı? Stancu-Culio-Yekta mı? Zapata ve Misimovic bu klasmanda sayılabilir ki, gelen hoca Misi'yi affedip kullanabilir. Zapata'yı da yollarsın gider tazmimnatı yok denecek kadar az.

Fizik durum olarak yıllardır iyi değiliz Hagi de bunlardan kötü değil. Bana göre daha iyi ama vasat diyelim diğerleri gibi. Burada da enkazlık bir durum yok.

Ne anlatmak istediniz enkazla? Ligi bitirdiğin sıra mı?

Fatih Terim'i ben hiç sevmem ama sırf Türk futbolculara asker gibi davranır adam eder döver diye olumlu olabilir. Her türlü başarı Türk futbolculara bağlı. İyi yabancılar paraya geliyor nasılsa ama Türk'ler için parada yeterli değil

Neresi Hagi'nin enkazı? Stancu-Culio-Yekta mı? Zapata ve Misimovic bu klasmanda sayılabilir ki, gelen hoca Misi'yi affedip kullanabilir. Zapata'yı da yollarsın gider tazmimnatı yok denecek kadar az.

Fizik durum olarak yıllardır iyi değiliz Hagi de bunlardan kötü değil. Bana göre daha iyi ama vasat diyelim diğerleri gibi. Burada da enkazlık bir durum yok.

Ne anlatmak istediniz enkazla? Ligi bitirdiğin sıra mı?

Evet Stancu ve Culio enkazdır. Eğer yeni gelecek teknik direktör bu iki adamın iyi olduğu yanılgısına düşüp yerlerine transfer yapmazsa, yine bir şey olmaz takımdan.

Dedehayır hiç konuşmasın, nalgate skandalının hesabını versin okan çelik ile.

Üst Alt