Ahmet Dedehayır: "Fatih Terim gelmeli" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Dedehayır: "Fatih Terim gelmeli"

webaslan - "Fatih Terim gelmeli"

Eski yönetim kurulu üyemiz Ahmet Dedehayır, “Şu anda futbolda tam yetkili olsam, yapacağım tek bir iş var. Hiç vakit kaybetmeden gider ve Fatih Terim'le en az 10 senelik bir anlaşma yaparım dedi. Dedehayır, ayrıca başkan Polat'ın yaşananlardan çok yıprandığı ve yalnız kaldığını belirterek, “Olağanüstü genel kurul kararı en çok başkanımızı rahatlatacaktır. Sanıyorum kendisi de bu yönde karar alacak; çünkü kendisi doğruyu görür ve uygular” diye konuştu.

TERİM DIŞINDA BİRİSİNİ DÜŞÜNMEK ABESLE İŞTİGALDİR

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda açıklama yapan Dedehayır, “Fatih Terim'e her türlü kişisel insiyatifi ve kontrol mekanizmasını verecek şekilde bir sözleşme imzalarım ve kendisini tam yetkili olarak Galatasaray'ın başına getiririm. Burada Galatasaray'ın herhangi başka bir şey araması kadar abesli iştigal bir iş olamaz. Bugün Fatih Terim, dünya çapında kendini kanıtlamış, hocalığı her bakımdan mükemmel olan bir insandır. Galatasaraylılığı zaten tartışılmaz. Elinizde böyle bir değer varken neden başka şeylere yöneliyorsunuz. Bugün M.United Sir Alex Ferguson'la çalışıyorsa, Arsenal Arsen Wenger'le çalışıyorsa neden Galatasaray Fatih Terim'le çalışmıyor” dedi.

TERİM'İN GELMEMESİ BİR SÜRPRİZDİR

Futbol için yapılması gereken tek şeyin, Fatih Terim'in, bir an önce tek yetkili olarak takımın başına getirilmesi olduğunu belirten Ahmet Dedehayır, “Fatih Terim bir an önce takımın başına getirilmeli. Bunun olmaması bir sürprizdir. Bir de futbolun, Haldun Üstünel'in de ifade ettiği gibi çok daha profesyonel bir yapıya kavuşturulması gerekiyor” diye konuştu.

BANA GÖRE BAŞKAN OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARI ALACAK

Galatasaraylıların endişelenmemesi gerektiğini ve kulübün mutlaka düzlüğe çıkacağını belirten eski yönetici Dedehayır, “Sayın başkanın yapması gereken şey, camia içerisinde birleştirici olmak; sevecen olmak ve camiayı birleştirmek. Camiamızın şu anda bütünleşmeye ihtiyacı var. Artık kavgalar, çekişmeler bitmeli. Bence olağanüstü genel kurul bunun için önemli. Kim seçilirse seçilsin bu camia tek vücut olarak onun arkasında durmalı.

Başkanımız çok sevecen ve sakin bir yapıdadır. Ama o da yaşananlardan çok yıprandı ve yoruldu. Biraz da yalnız kalıyor. Olağanüstü kongre kararı alınırsa en çok başkan rahatlar. Kendisinin bu yönde karar alacağını düşünüyorum; çünkü kendisi doğruyu görür ve uygular” diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet

Cevap: Fatih Terim gelmeli

Gelmesin, kalsin.

En son gelip, takimi ne hale soktu gördük. Hala cekiyoruz acisini.

Simdi yine akil almaz transferler yapip, kulubü batirir gelirse.

Üstelik simdi para var, ekonomi olarak güclendik, cosar Terim, cosar.

Gelmesin, kalsin.

Çoşar derken ne demek istedin kardeş?Yani gelsin mi gelmesin mi?Gelsin ben çoşar çıkardım anlamını??

Kaptan milletin içinde bağırma ayıp oluyor he :D

O degilde Sinan, gecen hafta mustafa sarpin basligini okudum bastan sona kadar, gözlerime inanamadim...

Yahu sen adami ne desteklemissin be zamaninda ))))

Valla cok sasirdim, sanki 28 yasinda olan Senna'yi övüyordun, savunuyordun )

Kisaca cok sasirdim, özellikle senin Mustafa sarpin hayrani oldugunu ögrenmek, beni gercekten cok sasirtti.

"Futboldan iyi anlayan gscimbomlular'dan" biriydin sen oysa kafamda ama o da ne, mustafa sarp hayrani ciki verdin )))

O degilde Sinan, gecen hafta mustafa sarpin basligini okudum bastan sona kadar, gözlerime inanamadim...

Yahu sen adami ne desteklemissin be zamaninda ))))

Valla cok sasirdim, sanki 28 yasinda olan Senna'yi övüyordun, savunuyordun )

Kisaca cok sasirdim, özellikle senin Mustafa sarpin hayrani oldugunu ögrenmek, beni gercekten cok sasirtti.

"Futboldan iyi anlayan gscimbomlular'dan" biriydin sen oysa kafamda ama o da ne, mustafa sarp hayrani ciki verdin )))

:D

Geçen sezonun ilk yarısı beni çok etkilemişti yalan yok,savunuyordum..

Ama sonra nefret ettirdi hocam,benim gibi bir çok arkadaş vardı aynı şekilde savunan,hakkını her zaman vermek gerek hakeden oyuncunun o zaman övüyorduk,şimdi sövüyoruz :D

Hayat böyle acımasız..

:D

Geçen sezonun ilk yarısı beni çok etkilemişti yalan yok,savunuyordum..

Ama sonra nefret ettirdi hocam,benim gibi bir çok arkadaş vardı aynı şekilde savunan,hakkını her zaman vermek gerek hakeden oyuncunun o zaman övüyorduk,şimdi sövüyoruz :D

Hayat böyle acımasız..

Hahah )))

Evet, savunanlar, övenler baya varmis ama sen en cok dikkatimi ceken oldun. ))

Neyse, simdi sövüyorsan icim rahat ))

Gelmesin, kalsin.

böyle bir düşüncen var saygı duyuyorum.

fatih terim dışında gelipte bize faydası olan bir teknik adam söylermisiniz??? (lucescu terimin takımını aldıı kurulu düzene gelmişti.)

transfer konusunda zarar verdi diyorsunuz, 3-4 senedir alınan ve harcanan transfer paralarını-oyuncularıdamı fatih terimmi getirdi.

bugune kadar gelen teknik adamlarda gerets sadece benim için vardır. o da dışarı verdiği hırsıylaa....

real madridte yıldızları alıyor ama hep giden teknik adam oluyor. ya şimdi morounho var takım var....

benim için teknik adam önemlidir gerisi yalan..... ertuğrul sağlam-şenol güneş-abdullah avcı çalıştıkları takımların son dönemdeki kadrolarının bizden çok mu üst düzeyde.

teknik adam fatih terim olur.....

sportif direktör. haldun üstünel olur.

adam gibi sağlık ekibi-kondisyoner-kaleci antrenörü olur. (yıllardır kondisyonsuz - sakat ve kaleci çalıştıramayan bir yapı var)

size şunu söyleyeyim öyle veya böyle yeni bir teknik adam gelecek (kadrodan kim memnunki zaten)

1- transfer yapın diyecek az paramı harcatacak (sürekli yabancılara yönelcek)

2- yerli veya gurbetçi almaktan aciz olacak çünkü tanımayacak.

3- türkiye şartlarına alışması filan derken koskoca bir yarım sezon gececek. (bide başarız olunursa)

4-iyi sonuçler gelmeyince görün yaygarayı...

5- aldıkları yabancı futbolcular belli bir kalitesi yoksa yine taraftar -yöentim-medya topa tutacak.

6- yabancı teknik adamla yapacağın kontrat (iyi bir teknik adam tabi) astronmik rakamlar olacak.

abdullah avcı-lucescu diyorsunuzda... abdullah avcıyı ben olsam milli takımın yardımcı teknik direktörü yaparım... (galatasray bir kulup yerli isme fazla pirim vermez)

lucescu oynattığı futbol türkiyede baaşarılı olur ama artık avrupada biraz zor ( bizdeki futbolcular defansif oynamayı bilmiyor)

benim için fatih terim doğru karar olur. herkes hata yapabilir-herkes gerekli dersleri çıkartır. unutmayalımki fatih terim sağlam adımlarla ve iyi oyuncularla gelirse kısa zamanda etkili futbolu-özlenen takımı bizlere sunucaktır.

fatih terim geldiğinde aldıkları futbolcular diyorsunuz ( şimdi ki yönetime kızıyoruz dimi bu kim diye, ozamanları yönetim yapmıştır yine aynı haltı unutmayın.)

sakat futbolcuları hatırlayın o dönem şimdikinden farkı yoktu tam kadro çıkamıyorduk.

ve en önemlisi olimpiyat stadıydııı................... ( takımı-oyuncuları-taraftarı harcayan yerrr)

fatih terim gibi bir isimden yararlanamamak , hagi-rejkard-skiippe-feldkamp gibi isimlere tahammul eden yöentim fatih hocaya tahammul etmelidir.... fatih terim sıkıştığın zaman değil geleceğin takımını kurmak için emanet etceğin isim olmalıdır.

not: fatih hoca varken siz ozaman görün istedikleri yerli gelirse nasıl oynacaklar. (arda-sabri-servet vs milli takımda bir başka oluyorlardı)

saygılarrrr..... tek isim FATİH TERİM----- GALATASARAY TÜRKİYENİN UMUTLARINI BOŞA ÇIKARMAYAN - TARİHE GERÇEKLERİ YAZAN TEK VE EBEDİ RUHUDUR.....

Üst Alt