Ahmet Nur Çebi: "5. yıldızı ilk biz giyeceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Nur Çebi: "5. yıldızı ilk biz giyeceğiz"

716008.jpg
[FONT=&quot]

Beşiktaş üst üste ikinci kez şampiyon olmanın ve 3. yıldızını takmanın gururunu yaşarken kulübün sıkıntılı günlerinde Beşiktaş’ta 2. başkanlık görevini üstlenen Ahmet Nur Çebi hedefi yükseğe koyuyor: En büyük yıldız logomuzda ama 5’inci yıldızı ilk biz giyeceğiz

[/FONT]
[FONT=&quot]"Beşiktaş adına birçok hayalimiz var. Üst üste şampiyonluklar. Örneğin benim hayalim Beşiktaş'ın göğsünde 5 yıldızın olduğu formayı giymek. Bunu rakiplerimiz G.Saray ve F.Bahçe'den önce giymek. Bu gerçekleştiğinde belki yönetimde olmayacağız ama Allah ömür verirse bir Beşiktaşlı olarak bu benim hayalim ve bunu uzun vadeli planlamalarda gerçekleştirecek şekilde yapılandırıyoruz. Elbette ki bizim logomuzdaki bayraktan esinlenen yıldızımız her şeyden daha değerli ama böyle bir uygulama varsa en önde olmak isteriz. İmkansız diye bir şey yok. Hayallerini geniş tut, hedeflerin için çok çalış. Çalış ki bir umudun, gerçekleştirme şansın olsun. Uzak değil, 5 yıl önce şu gün yaptıklarımız, sponsorluklar, forma satışı, stat, üst üste 2 şampiyonluk birileri için hayaldi. Ama gerçekleşti. Neden olmasın. Önce biz inanacağız ki herkes inansın."[/FONT]

163676988.jpg

Adam tinercide konuşmalarda ama asıl bu çok tehlikeli işte bunlarda. Fiko fako hikaye. Bütün hikaye bunun altından çıkıyormuş. Mafia suratlı herif zaten.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Sen önce 3. yıldızın hakkınla al denyo haybeden 2 şampiyonluk vermeselerdi hala 13 şampiyonluğu vardı.

bu herif kafayı yıldızlarla bozmuş. garip bi takıntısı var. en son 4. yıldızı türkiyede ilk biz takıcaz demişti o yıl biz takmıştık.
hayırlısı olsun bakalım

bunların bik bik bik ötmesinin sebebi kendi götlerine değil , dursun g..üne güvendiklerinden!!

Yoksa tonlarca tiner içseler yine böyle konuşamazlar.

Ama dursun + tiner bu etkiyi yaratıyor işte! :(

Iste bu yüzden Fenerden cok bunlardan nefret ediyorum. 2 sampiyonluk aldilar götleri kalkti.

CL de gruptan cikma macinda dandik Dinamo Kiev den 6 tane yediler hala salak salak konusuyor gerizekalilar. Insallah seneye CL de karsilarina Barcelona Bayern falan cikar da hanyayi konyayi görürler.

Bu kadar görgüsüzlük olmaz, Allahin ezikleri. Bu sezon es kaza CL de gruptan ciksalardi 40 gün 40 gece bayram ederlerdi herhalde gerizekalilar.

Yıldız konusunda nasıl bir kıskançlıkları varsa haybeden gelen 2 şampiyonluk sayesinde takılan 3. yıldızın ilk haftasında 5. yıldızın hesaplarını yapıyorlar. Yani en iyi ihtimalle 2027 yılında -ki 12 sene üst üste Olympiakos bile şampiyon olamadı- gerçekleşecek, iyi ihtimalle 2040'lı muthemelen 2050'li hatta belki de 2060'lı yıllarda olabilecek bir hadiseyi daha şimdiden hedef belirlemek yılların verdiği bir ezikliğin dışa vurumu olsa gerek..

Iste bu yüzden Fenerden cok bunlardan nefret ediyorum. 2 sampiyonluk aldilar götleri kalkti.

CL de gruptan cikma macinda dandik Dinamo Kiev den 6 tane yediler hala salak salak konusuyor gerizekalilar. Insallah seneye CL de karsilarina Barcelona Bayern falan cikar da hanyayi konyayi görürler.

Bu kadar görgüsüzlük olmaz, Allahin ezikleri. Bu sezon es kaza CL de gruptan ciksalardi 40 gün 40 gece bayram ederlerdi herhalde gerizekalilar.

Aslında gruptan çıkmalarını isterdim.Şöyle real bayernden bi 8 10 tane yiyip dünyayı tersten görmeleri gerekti.O acıyı tiner çekmeyi bırak kova kova içselerde atamazlardı.

Üst Alt