Aile Arasında - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aile Arasında

Seyrettim; güzeldi; çok güzeldi. Gülmekten gözyaşlarım aktı. Tavsiye ediyorum.

Tipik bir aile filmi. Olağanüstü bir şey beklemeyin. Ama mizah unsurları muazzam. Usta bir kalemden çıktığı belli. Kolpaçino, Recep İvedik, Cumali Ceber sevmiyorsanız bunu seversiniz. O filmleri beğeniyorsanız sakın gitmeyin; sıkılırsınız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cok güzel ve daha önemlisi kaliteli bir film olmus tavsiye ederim ama tabi bizim millet git gide okadar mallastırıldı ki karşısında bir hanzo görmeyince sinemaya paramı verilir der hale geldi

bok gibi film
yarisinda ciktim simdi
izlemeyin izlettirmeyin
böyle türk sinemasi olacaksa hic olmasin daha iyi

Samsung Galaxy S8+ / Tapatalk (^_^)

Film öncesi yarım saat reklam, 15 dakika gelecek program izleme işkencesi konusunda neler yapılabilir, nasıl bir tepki koyulabilir? İşin cılkı çıktı çünkü artık.

Arkadaslar bu filmin full versiyonunu hangi siteden izleyebilirim, yardimci olabilirmisiniz?

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

İstinye Parkta yataklı salonlar açıldı reis sizin oralara da gelir yakında reklamsız falan olacak ama fiyat yüksek :)

5-10 lira fazla olursa verilir. :) Twitter'dan giydiriyorum Cinemaximum'a ama adamlar reklamlar en önemli gelir kaynaklarımızdan bir tanesi diye dönüş yapıyor. Gelir falan eyvallah tabi bu zamanda reklamdan gelen para bu sektör için elbet önemli de 45 dakika bekledik ya resmen, ara verseler olurdu yani. Hakikaten boku çıktı işin.

Cidden bazen sırf bazı isimler için ve emeğe saygı için, desteğim olsun diye gidiyorum bazı Türk filmlerine, filmden çok emin olmasam da . 3 ay sonra torrente düşer neticede. Behzat'tan Fatih Artman, gençliğimizdeki Burhan Altıntop karakteri var diye bir gidelim dedik gerçi film de fena değilmiş dedim izledikten sonra ama film öncesi çileden çıkarttılar, ilk yarım saatinden bir şey anlamadım.

Film eğlenceli ve komikti türk sinemasının komedi tarzının dışında bi filmdi bence böyle filmlere ihtiyaç var

Üst Alt