Aile Arasında - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aile Arasında

Gidilmeyecek film önereyim. Maidenin altın günü. 10. Dakikada çıkmak istedim ancak hanım bırakmadı. Çıldırarak izledim. Bildiğin konusuz aaçma sapan birşey yapmışlar. Gitmediğimiz bir o kalmıştı, gitmez olaydık dedik

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gidilmeyecek film önereyim. Maidenin altın günü. 10. Dakikada çıkmak istedim ancak hanım bırakmadı. Çıldırarak izledim. Bildiğin konusuz aaçma sapan birşey yapmışlar. Gitmediğimiz bir o kalmıştı, gitmez olaydık dedik

Fragmanını gördükten sonra kafamdaki Ezgi Mola imajı yerle bir oldu. Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi filmindeki Jülide karakteri nerede Maide denen bu kadın nerede! Bu farklılık aslında Türkiye’nin ve sanatın ne kadar çok değiştiğini göstermiştir. Her şey para değildir. Umarım bu Maide’nin Altın Günü ve onun gibi tüm filmler gişede patlar!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

gerçi adam haklı sinemalarda su aralar coğu film tırt. star wars bile lanet bişey cıktı. sinemaya gideceksin özcan denız kıroluğu veya yok acı tatlı ekşi diye salak salak filmler.
son aylarda izlediklerim arasında bi yol arkdaşımı çok beğendim. ayla vardı mesela.
bide biraz bu film var işte.

maidenin altın günü gibi gerzekliklerden yabancı filmlere yer kalmıyor zaten.

Son düzenleme:
mustafa bey arkadas belki ilk izlediginizde korsan kayit yaptıgınızı dusunmus olabilir

Virüs yüklü korsan sitelerden izlediğimi düşünmüştür.

ofilmguzeldir.com

hadikalkfilmizleyelim.com

sinemadafilmmiizlenir.com

korsancenneti.com

gerçi adam haklı sinemalarda su aralar coğu film tırt. star wars bile lanet bişey cıktı. sinemaya gideceksin özcan denız kıroluğu veya yok acı tatlı ekşi diye salak salak filmler.
son aylarda izlediklerim arasında bi yol arkdaşımı çok beğendim. ayla vardı mesela.
bide biraz bu film var işte.

maidenin altın gün gibi gerzekliklerden yabancı filmlere yer kalmıyor zaten.

Aynen böyle düşünüyorum. Pek Yakında filmi ile Aile Arasında filmi arasındaki sürede yayınlanan tek komik film “Bana Masal Anlatma” Böyle güzel bulunca da mal bulmuş mağribi gibi saldırıyoruz :)

Komedi çok zor bir tür ve karakter filmleriyle ayağa düştü. Böyle filmlerin değerini bilmek lazım. Bu kadar klişe bir konudan bu kadar komik bir hikaye çıkması senaryo başarısıdır.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu an beinmoviestürk tv de yayınlanıyor. İyi eğlenceler, iyi bayramlar!

Üst Alt