Aile Arasında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aile Arasında

Gülse Birsel'in yazdığı Ozan Açıktan'ın yönettiği aile komedisi Aile Arasında 1 Aralık'ta sinemalarda. Cem Yılmaz filmlerinden sonra ilk defa merakla beklediğim türk komedi filmi. Cuma akşamı sinemaya koşuyoruz.

Başrol oyuncuları:

Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Deniz Hamzaoğlu, Su Kutlu, Devin Özgür Çınar, Ayta Sözeri, Ünal Yeter ve Arif Erkin

YouTube

Kalbimi kırdığını söylemek isterim. Babamın filmi değil evet ama olsun kırıldım :D

Engin Günaydın o hocam :asd22:

Şaka bir yana ben bu filme Demet Evgar, Devrim Yakut ve ilk mesajda ismini koyulaştırdığım diğer kişiler için gideceğim :)

devrim yakut büyük bi isim ve hala ön planda olmaması bu ülkenin ayıbıdır.

Filmi beğenmeyenler elbette olacaktır. Ama en ağır şekilde eleştiri cümleleri olan leş, rezalet, çöp gibi kullanan arkadaşlar nasıl bir komedi istiyorlar merak ediyorum.

Mustafacım Ben gülse yi beğenmiyorum. Başta Avrupa yakası olmak üzere bütün projelerinde abuk sabuk hatalarla karşılaştım. Komedi dizisi olması hataları gözardı etmeme sebebiyet vermez. I how met your mother a filan hakaret olur bu o zaman, a.y dizisini çok severim o ayrı ancak bu sevgi oyunculardan ötürü. Gülse de iyi oyuncu ama bana göre rezalet ötesi bir senarist. Bu fikriyatlarım ışığında bu filmden ümidim sıfırın altında. Arkadaşların dediği gibi yine kadroyla rezalet bir senaryoyu kurtarma çabası görülüyor bu filmde de.

Mustafacım Ben gülse yi beğenmiyorum. Başta Avrupa yakası olmak üzere bütün projelerinde abuk sabuk hatalarla karşılaştım. Komedi dizisi olması hataları gözardı etmeme sebebiyet vermez. I how met your mother a filan hakaret olur bu o zaman, a.y dizisini çok severim o ayrı ancak bu sevgi oyunculardan ötürü. Gülse de iyi oyuncu ama bana göre rezalet ötesi bir senarist. Bu fikriyatlarım ışığında bu filmden ümidim sıfırın altında. Arkadaşların dediği gibi yine kadroyla rezalet bir senaryoyu kurtarma çabası görülüyor bu filmde de.

Türkiye'de yazar olduğunu unutmadan değerlendirme yapmak lazım.

Avrupa Yakası ilk başladığı zaman dönemine absürd ve ağır bir havası vardı. Yayından kaldırılacaktı. Sonrasında Gülse Birsel "bana 4 bölüm daha müsade edin sonra karar verin" dedi ve dizi 200 bölümü gördü neredeyse. Sonra Yalan Dünya'yı yaptı. Konusu olarak Türkiye'nin çok üzerinde bir senaryosu vardı. Sırf izlensin diye araya Türk ailesi koydu. Diyeceğim şudur ki kadın müşteriye göre malzeme sunuyor. Saygı duyuyorum tabiki herkese hitap eden bir film olamaz zaten. Kötü, beğenmedim denilebilir. Ama leş, çöp gibi ifadeler çok ağır gelir.

Bu arada şuna çok şaşırdım.

"Gülse de iyi oyuncu ama bana göre rezalet ötesi bir senarist." Bana göre tam tersi. 7 Kocalı Hürmüz de iyi oyunculuk yaptı ama dizideki oyunculukları vasatın üstü :)

müşteriye göre hizmet diye birşey yok en basit herkesin anlayabileceği konularda çocuğun dahi yapmayacağı hatalardan bahsediyorum işine özen gösterdiğini düşünmüyorum.

Sevgili Ozan Puki mesajını aldım ancak mesaj kutun dolu olduğu için cevap veremiyorum :) Sildikten sonra haber ver göndereyim ;)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Avrupa Yakası iyiydi be, hele Burhan Altıntop karakteri çok iyiydi. Saçmaydı maçmaydı ama sonuçta sitcom, olur arada. Hey gidi günler hey.

Burhan Altıntop'un kendi sinema filmini nasıl yapmadılar hayret.

Üst Alt