Ailenize yakalandığınız an ya da anlar ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ailenize yakalandığınız an ya da anlar ?

Cevap: Ailenize yakalandığınız an ya da anlar ?

Bir kiza selam verirken yakalanmistim babama,agzimi burnumu kirdi,iki ay komada yattim.

şifreli bir çantam vardı.içinde cd ler,dergiler..malum ergenlik dönemleri o zamanlar.babam çantayı ver de ben kullanayım dedi.kem,küm şifreyi unuttum açamıyorum dedim.ver ben bulurum dedi.açabileceğini düşünmemiştim:blush2:

tekelde çalıştığım zamanlar her gece eve gelişimde bi ufak kutu vişne suyu getiriyordum. yanında da montun cebinde hep cep votkası getirir bi paket murattiyle biraz yalnız yaşardım hayatı. (zihinlerde temiz çocuk portresi oluşturuyordum her gün yatmadan bi kutu meyvesuyu hesabı diye)

bu votkanın biten şişeleri üşendiğim için elbise dolabımın içine bi kazağımın içine koyuyordum her sabah dışarı atmak yerine. gel git zaman gel git zaman annem odama geliyor beni okula gitmem için uyandırıyor.

hayıflana hayıflana uyanıp dolabın yolunu tutuyorum kapağı açıyorum gömleği alıp giyiyorum annem sesleniyor üstüne süveter giy kazak giy hava soğuk oğlum diyor bende lan bari giyimde sabah sabah gönlü olsun kadıncağzın diyorum o anda harıl harıl süveter ararken her ne oluyorsa oluyor ilk patt diye kuvvetli bi ses ve akabinde kodumun şişeleri o sakıncalı kazağı tutmamla patır patır yere.

Başımı arkaya odamın kapısına yavaş yavaş çevirmem ve kapıda annemi görmemle içimden bi ses acaba yerden bi şişe alıp kafama vursam mı diye o an için mükemmel bi öneri yaptı ama yüz kızarıklığı daha iyidir diye düşünüp herhangi bi fiilde bulunmadım.

bir paket donmus havuc ve brokoliyi pisirmeden yerken yakalanmistim

ha unutmadan markasi kerevitasti

logo.gif

Telefonda 'la bebe Cluba gec kalma... hatunlar bizi bekler, sabahlar bizim olmasin' lafina yakalandim Allaha sukur :D

O gunde disari cikamamistim tabi :(

yaptığım işi sağlam yaptığım için genelde hiç böyle durumlara düşmedim ; )

Zamanında eski evimizde depo gibi bi yer vardi oraya girer sigara içerdim..Babam aniden içeri girdiğinde ışık tutulmuş tavşan gibiydim. O anki korkuyu hatırlamıyorum başka bir yerde..Değişik bi tecrubeydii. :)

Düşündüm de hiç yok sanırım.

Gayet açık görüşlü bir ailem olduğu için cinsellik veya alkol konusunda, hayatım boyunca derdim olmadı hiç. :)

Sigara kullanmıyorum.

Lisede okuldan kaçıyorduk arada, ama ev Maltepe'de, lise Tuzla'da olduğu için yakalanma şansım falan yoktu. :)

Annem okul konusunda biraz titizdi sadece, okuldan velim falan çağırılınca ablam ile hallediyordum o işi.Ona cidden çok şey borçluyum :)

Üst Alt