Ailenize yakalandığınız an ya da anlar ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ailenize yakalandığınız an ya da anlar ?

Yaşım 16-17 falan.Sigaraya yeniyeni başladığım dönemler.Evde kimse yok maç izliyorum.Kanepeye uzandım sigara tüttürüyorum.Dış kapının sesinide duymamışım tvnin sesinden.Tam sigaranın dumanını dışa üflerken odanın kapısı açıldı ve gelen babamdı.Ağır şoka girdim:asd: dumanı yuttum bikere sigarayı avuçladım elim yandı öf pöff derken babam hafif gülerek bir daha yakalarsam bu şekilde davranmam demişti:lol:

Evet sizde anlatın bakalım.Arada bende anlatırım yine.:D

Cevap: Ailenize yakalandığınız an yada anlar ?

Sigara içerken babama yakalandım. Hem de tam fırtı çekerken. Yaş 16 sanırım emin değilim.

17 yasında girl friendimle basılmıstım

allahtan pozisyonlara baslamamıstık henüz

eskiden dergiler vardı böle lombak felan nerdeee internetten izleme neyse işte bunları bi sefer banyoda unutmuştum lan bizimkiler bulmuştu :eek:

bi kerede orta okulda yakalatmıştım öğretmene dergileri xD

Ben şapka'yı yakalatmıstım reis :D

yerin dibine girmistim aklıma gelince gülüyorum ama simdi .:)

Kız arkadaşımla yakalanmıştım. Kapı tam açıldığında kendimi yere attım, "bacağım, bacağım" diye bağırmaya başlayınca hastaneye gittik. kız falan unutuldu tabi.

Bi iğneye maal oldu ama değdi :ays:

Bazı atılan hikayeler var onları yemedik. Tarzan Can Sergen sizlerle güzel anılarını paylaşacaktır.

Cevap: Ailenize yakalandığınız an ya da anlar ?

memlekette alkolü fazla kaçırdığımda yakalanmıştım babamdan ilk defa ozaman şamar yemiştim

Kız arkadaşımla yakalanmıştım. Kapı tam açıldığında kendimi yere attım, "bacağım, bacağım" diye bağırmaya başlayınca hastaneye gittik. kız falan unutuldu tabi.

Bi iğneye maal oldu ama değdi :ays:

iyi fikirmis hahahha ben dogrudan 20 merdiven atladim asagi kizlar gümbürtüye gitmisti :)

Sabaha dogru evin oralarda dolanirken Annem gördü camdan gel oglum baban dövmicek dedi girdim oturdum kenara , olum azdiysan evlendirelim dedi gülüstük felan sonra , ama kip kirmizi olmustum :)

Üst Alt