Ajax Yarı Finalde! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu fatih terim olayı yıllardır sarmal gibi başa dönüp duruyor fatih terim gidiyor terimci olmayanlar göbek atıyor bir sene sonra fatih terim diye ağlıyoruz geri geliyor o sürede terimci olmayanlarında sesi çıkmıyor sonra ilk ayağımız taşa takıldığında terim istifa sesi yine bu ekipten Allah uzun ömür versin fatih terim vefat edene kadar dönecek bu taraftardaki döngü .

Galatasaray taraftarının ezici çoğunluğu hoca olarak seviyor açıkçası. Herkes demişken yani....

Ha neden sevdiğini cevap olarak bu tür cevap beklerdim ya neyse....

Ekli dosyayı görüntüle 44429
Bakış açıları farklı olabilir tabi. O gösterdiğin resim bizim tarihimiz. Ben popülizmi ve tarihe saplanıp kalmayı sevmem. Bir şey kötü ise kötü demek lazım. Eskiden başarı getirmiş biri şimdi getiremiyor olabilir. Bu çok doğal. İlla iyi bir yerinden tutup güzelleme yapacaksak malum kulüplerden farkımız kalmaz.

Bakış açıları farklı olabilir tabi. O gösterdiğin resim bizim tarihimiz. Ben popülizmi ve tarihe saplanıp kalmayı sevmem. Bir şey kötü ise kötü demek lazım. Eskiden başarı getirmiş biri şimdi getiremiyor olabilir. Bu çok doğal. İlla iyi bir yerinden tutup güzelleme yapacaksak malum kulüplerden farkımız kalmaz.

Ciddmisin? Adam görev aldığı 8 bucuk senede 7 şampiyonluk ve bilmem daha neler kazandırmış.

Senin yazdığına bakınca sanki en son başarısı 20 sene öncesi gibi gelir insana.

Manchester United taraftarı senin gibiler ile olsaydı sir Ferguson diye bir efsane olmazdı hiç bir zaman açıkçası.

Ciddmisin? Adam görev aldığı 8 bucuk senede 7 şampiyonluk ve bilmem daha neler kazandırmış.

Senin yazdığına bakınca sanki en son başarısı 20 sene öncesi gibi gelir insana.

Manchester United taraftarı senin gibiler ile olsaydı sir Ferguson diye bir efsane olmazdı hiç bir zaman açıkçası.
Hayır zaten benim demek istediğim de o . Terim zaten efsane oldu. Bunu tartışmıyorum. Ama artık olmuyor. Benim görüşüm bu. Bundan sonra başkan olur diye umuyorum. Oda insan. Sonsuza kadar kalamaz. Her şeyimiz ona endeksleyemeyiz. Galatasaray hiç bir zaman kişilere bağlı olmamalıdır.

Hayır zaten benim demek istediğim de o . Terim zaten efsane oldu. Bunu tartışmıyorum. Ama artık olmuyor. Benim görüşüm bu. Bundan sonra başkan olur diye umuyorum. Oda insan. Sonsuza kadar kalamaz. Her şeyimiz ona endeksleyemeyiz. Galatasaray hiç bir zaman kişilere bağlı olmamalıdır.
Buna katılıyorum bağlılık konusunda ama gerçekçi olmak gerekirse özelikle önünüzde ki 2-3 sene boyunca bağlıyız.
Bu tür ffp cezasının olduğu kulüp ortamında ve mali yapının kritik noktasında kumar oynayıp kulüp ile yakından uzaktan alakası olmayan birisini getirecek durumunda değiliz bence.

Fatih terimde bu risk minimum olduğu gibi başar yüzdesi Türkiye Ligi'nde inanılmaz yüksek derecelerde.

Ajax gibi olamamamızın tek sebebi Terim mi? Başkanlar ve yönetimlerin tek kurtuluş dalı yıllardır Terim. Hiçbirinin sistem kurma çabası yok ki. Olayı tek Terime bağlamak bence akıl dışı

Bir önceki turda Ronaldo'suz Real Madrid'i elediler alt tarafı eleştirilerine, çeyrek finalde Real Madridsiz Ronaldo'yu eleyerek selam gönderdiler. Şaka bir yana 2013'teki Bayern Münih'ten beri bu kadar ne yaptığını bilen ve seyirciye zevk veren bir takım olmamıştı. Almanya'daki Bayern maçından beri izleyenleri mest ediyorlar..

Üst Alt