AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası

Bu arada bizim stad olayında Galatasaray ve Devlet kazan-kazan prensibi ile hareket etti. Galatasaray önümüzdeki 231231234 yıl kendi kanaklarıyla stad yapamazdı. Devlet de aday olduğu uluslararası organizasyonlar için zaten stadlar yapacaktı. Bir tanesini yapayım dedi hem Sami Yen'İn arazısi bana kalsın(stad yapmasaydı arazi devletin olmasına rağmen burdan çık diyemezdi Galatasaray'a), hem stad yapmış olayım mantığı yürüttü. Galatasaray da kabul etti. Yani devlet de son derece zekce hareket etti. Tek taraflı kazanç değil bu.

Ama burda tabi Başbakan olmasaydı muhtemelen bu iş bürokrasi de 2345 sene kalırdı. Yıllardır konuşuluyordu bu proje ama icraat yoktu. O'nun bir teşekkür alacağı vardı. Ama Erdoğan denen adam ortalığı karıştırmasa ve Dünya Basket Şampiyonası'nda ödül töreninde ıslık çalacak kadar terbiyesizleşen kötü örnekler olmasa o gece sorunsuz halledilirdi.

Defolsunlar kadıköye !! Fener ceza almasın demeyi biliyor recep bey!!!!!!!!

önüne gelen arena stadi diyor ya.sanki kendi mallari gibi.tutturmuslar devlet yaptirdi edebiyati gidiyorlar.

Normalde yok artık gibi bir tepki bekliyor insan ama işte...

Beşiktaş'a ne zaman veriyoruz stadı?

Keşke Mecidiyeköy'deki stadımızı bir şekilde kapasitesini arttırsaydık. Gerekirse aşağı doğru kazılıp tribünler yükseltilebilirdi. Ciğeri "1 Allah kuruş" para etmeyenlerin diline dolandık.

ne gerek var şu badem bıyıklılara yahu, iktidar zaten bizi sevmiyor,yollar halen yapılmadı, bırakalım kendi pisliklerinde boğulsunlar

gelde sövme kişiler ve kurumlar ayrılsın diyen kafa 2020 de ne olimpiyat alır nede avrupa şampiyonası artık yaptırdıkları stadlarda elde patlar bol bol kongre yaparlar

Herkes biliyor yolların yapılmaması için engel olduğunu. Ayrıca 1 ay hacı yağı kokusu da çıkmaz artık stadtan.

Bazı komik arkadaşların hayalperest ideolojilerini görüp görüp gülüyorum..RTE olmasaydı Ali Samiyen'de maçlarımıza devam ediyorduk..Adnan Polat'ın bu mali enkazı da kafamıza çökmüştü..Ama diyorum ya mesele GS değil ideolojik siyaset..Zemin zarar görmeyecekse neden olmasın..CHP'de gelsin..

kac kisi gelecek bilmiyorum ama stadin icinde konferans salonlari var cok buyuk, herhalde orada olur, ama tabi 10.000 kisi gelirse o zaman stadin icinde olur herhalde

Ne var bunda beyler hem stadımızın yollarınıda yaparlar,Adamlar icraat yapıyo,senin yolunu sadece devlet yapar Başkası değil !

Devlet o yolları yapmak için var. Yolları yapmakla yükümlü bu adamlar. Biz mi yapalım ? Milyonlarca insan çııkar ilişkileri kursun diye oy atmıyor bu adama.

Dostum birazcık ideolojik görüşünü bir kenara koy da düşün..O bölgeye bu stad için kaç viyadükler yapıldı ve metro için ne kadar harcama yapıldı..Görülecektir ki sadece stad çevresine harcanan para stadın maliyetinden fazla..Eksiklikler dediğiniz gibi vardır ama paraya bakıp insan kendini bir devletin yerine koyar..Elbet eksiklikler de 2 sene içinde halledilir ama ben hep düşünüyorum..Eğer bu stat olmasaydı 325 milyon dolarlık borcun altından bu büyük mali yükün altından nasıl kalkacaktık..

Bazı komik arkadaşların hayalperest ideolojilerini görüp görüp gülüyorum..RTE olmasaydı Ali Samiyen'de maçlarımıza devam ediyorduk..Adnan Polat'ın bu mali enkazı da kafamıza çökmüştü..Ama diyorum ya mesele GS değil ideolojik siyaset..Zemin zarar görmeyecekse neden olmasın..CHP'de gelsin..

rte olmasaydı diyerek zaten rte'yi işin için katıp siyasetin alasını yapmışın, ali sami yen arazisi tek başına bugün aslantepe'den daha değerlidir, karda olan devlettir bilip bilmeden konuşma, kimseye biat edecek değiliz!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt