Akhisar Kalecisi Fatih: "Garry Rodrigues'in pozisyonu kırmızı kart, net" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akhisar Kalecisi Fatih: "Garry Rodrigues'in pozisyonu kırmızı kart, net"

O pozisyon kırmızı kart, net! Rodrigues’e faulü yapan Dany dahil hepimiz Cüneyt Çakır’ın kırmızı kart vermesini bekliyorduk. Rodrigues, Dany’nin 1 metre, Vrsajevic’in de 1.5-2 metre önündeydi. Hakem VAR ekranına gittiğinde kırmızı kart çıkaracağını zannediyorduk ama farklı yorumlamış Cüneyt
hoca. Benim görüşüm kırmızı kart.”

Fatih Öztürk, Gomis’in penaltısını nasıl kurtardığını da şöyle anlattı:

“Maçtan önce özel bir penaltı çalışmamız olmadı. Atışlardan önce kaleci antrenörümüzle konuştuk, ‘5 penaltının 2’sinde sağa atlayayım. İstatistik olarak en az 2’si sağa kullanılır’ dedim. Gomis’in penaltısında son anda karar değiştirdim. Önce sağa atlayacaktım ama sonra sola hamle yapma kararı aldım ve tuttu. Gomis’in vuruşlarını incelememiştim. O anda bireysel olarak karar değiştirdim.”

hürriyet

tamamda biri topsuz koşuyor biri toplu 2 metre dediğin nedir? kaleye 40 metre var daha
topun öne baya aştığını göz ardı ediyorsun en az 10 metrelik mesafeyi rodrigues de topsuz koşacaktı ve mesafelerle yetişme ihtimalini hesaba katarsak ozaman 10 metre gerideki adam bile yetişir diyene bişey diyemezsin belki adam usain bolt gibi koşacak o mesafeyi diyerekten. bence çok açık bi kırmızıydı ve dünya kupası olsaydı varda garanti kırmızı çıkardı bu cüneyt tam bi eyyamcı gs düşmanı bu kaçıncı attığı kazık bize.

Bu da bize yol yapıyor gelmek için.Kaleye 40 metre vardı arkasında vrsajevic yetişmişti bile.Bana sorarsan karar doğru.

15.png

Adam geriden gelip iki kişiyi geçti ve geçtiği oyunculardan biri hızı ile bilinen Dany. Geçmeyi geçtim Dany açılan mesafe sebebi ile Rodriguezi indirmekte bile zorlandı, bunun için bile nerede ise yetişemiyor idi.

Var hakemi o sekilde yonlendiremez

Tekrar izlemeye deger seklinde uyari veriyorlar sadece

Olabilecek en zor kararlardan biri denk geldi sansina

Penaltidaki darbeyi gorme gormeme gibi degildi bu , yoruma acik ama cogunluklu yorum kirmizidan yana olacaktir , ben de kirmizi diyenlerdenim

Ama sari veren hakem giyotine gonderilmez , topsuz oyuncunun yakalama sansi olduguna inanip sari verebilir ama ben bu yoruma katilmiyorum

o değil de donkun mcmannaman vuruşuyla muhtemelen uzaklaştırma amaçlı yolladığı o rastgele top nasıl muhteşem bir ara pasına dönüştü ben hala ordayım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt