Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir

Çıkardığı saçma sapan kadroyu akhisar hocası bile utanırdı çıkarmaya

Latovlevici ahmet maicon tolga selçuk yasin sinan eren gibi karaktersiz oyuncuları oynatarak resmen bizi eletti

maç gitti feghouli falan oynamadı bile kadroda bile yoktu belki

deplasmanda maç kazanamıyorsun zaten kendi sahanda bile gol atamayacak takımı çıkarıyor

Östersunda elenen takım süper ligde karabükten puan alamaz

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abartmaya gerek yok.Sen ligi kazan,kupayı kazananı CL'ye göndermiyorlar.Şampiyon olalım gerisi benim umrumda değil.İsterse kupa maçına pafla çıksın hoca

Ya Maicon ve Selçuk kaç haftadır zaten ligte de ilk 11 de oynuyor. Kadro yetersiz adam ne yapsın? 3 gün sonra Alanya maçı var Feghouli dediğimiz adam zaten kıçını zor kaldırıyor burda yorulsa oraya hiç dermanı kalmayacak bu 0 derinliğe sahip kadroyu kuranlara kızın kızacaksanız.

Sakatlık olmadan atlattık ya teneke cup zaten alsak ne olacak eğer birine sövme ihtiyacınız varsa 6 güne 3 maç koyanlara sövün , As oyunculardan biri şu maçta sakatlansa altından kimse kalkamazdı.

Terim maç satmaz. Buna eminim.

Ama aynısını yabancı bir hoca yapsa aynı tepkiyi vermezdin. Ağzına geleni sayardın.

ultraslan bugün gider ağzından köpükler saçarak floryayı basardı.
Tudor adam gibi top oynatsaydı bugün Tudor'a da ağzımı açmazdım ama hocanın kredisi belli.Yarıştaki durumumuz belli.10 puan geride olupta şu maçta elensek ben de laf ederdim ama şu durumda kupayı almış almamış ilgilenmiyorum

İyi etti Beşiktaş maçından sonra Akhisar’a gidiyoruz. Onlar da bize maçı vereceklerdir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maçtan önce herkes kadroya güzel dedi yenilince gelip konuşmanızda garip , evde 2 tane yemeyiz dedik kadroyla ama olmadı demek ki yedekler rezilden ötesi.

Cumartesi akşamı sezonun en kritik maçına çıkıyoruz, kıytırık bir kupa maçı için as oyuncuları mı riske edecekti; hele ki ilk maçı deplasmanda 2-1 kazanmışken? Dünyadaki her hoca aynı konumda olsa, hemen hemen aynı oyuncuları sahaya sürerdi.

Maç başlamadan kadro iyi diyenler maç sonu hocaya sövüyor. As kadroyla çıksa hafta sonu puan kaybetsek Terim ligi sattı. Yedeklerle çıkar Terim kupayı sattı.

Üst Alt