Akhisarspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akhisarspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Lato - Ahmet ikilisi tehlikeli. Yasin yine apaçi modunda oynarsa sol kanadımız otoban olur. Tolga - Selçuk eğer Belhanda orta sahada sorumluluk almazsa yine yakabilir bizi. Sinan forvetin tek alternatifi konumunda, biraz iyi oynasa da nefes aldırsa bari takıma. Konya maçı gibi 2 gol atsak yeterli rövanş için.

fernando izleseydik bari,bu adam maç eksiğini nasıl kapatçak derbiletr geldi artık

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harişimo ve Maiconu oynatıp defansı sağlam tutaydık yaw

Malesef Harişimo ve maicon olsada defansı sağlam tutamıyoruz.Japon hakkında birşey diyemem fakat maicon hiç etliye sütlüye karışmıyor ve çok aşırı ağır.Defans oyuncuların hiçbirisine güvenemiyorum.Özellikle takım savunmasını doğru yapmamız lazım.Belki biz her zaman ofansif oynayan bir takım olduğumuz için sürekli bu doğru savunmayı yapamayabiliriz. fakat maçın bazı bölümlerinde kesinlikle özellikle top rakipdeyken geride doğru durmalıyız.

Bu arada marianonun alternatif olarak düşünülmesi Fatih hocam için çok büyük bir eksi olur..İnşallah böyle bir düşüncesi yoktur.

Gomisin oynatılmaması çok mantıklı.Garryde oynamasaydı iyiydi.Ama eren olmadığı için hoca mecburen oynatmak zorunda kaldı.

Yasin'in görmek yerine U15 takımından birini bile tercih ederdim.Muhtemelen bencilliği ve futbol zekasıyla yine takımı sabote edecektir.

Sirf Eren sakatlandi diye seref yoksunu Sinani forvette kazanmak istemis. Bu herifdeki sans baska kimsede yoktur bu dünyada. Nefret ediyorum bu adamdan ya valla maci izleme istegim kacti. Bi gitmedi.

Üst Alt