Akhisarspor Maçı Skor Tahmin Yarışması | Like Hediyeli - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akhisarspor Maçı Skor Tahmin Yarışması | Like Hediyeli

Akhisar 1-2 Galatasaray

Can ve Ahmet tahminleriyle 2 haftadır takımımızı taşıyorlar.O yüzden söz verdiğim like sayısına ilaveten 25 like daha ekliyorum.Can'a 175, Ahmet'e 150 like verdim.

1-2

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Skoru doğru bilen 3.kişi Gamze hanım. Diğer arkadaşlara 25 like eklemişken kendisine vermesek ayıp etmiş oluruz.Ona da 127 like verdim düz 130 like olsun diye :D

Can ve Ahmet tahminleriyle 2 haftadır takımımızı taşıyorlar.O yüzden söz verdiğim like sayısına ilaveten 25 like daha ekliyorum.Can'a 175, Ahmet'e 150 like verdim.

Skoru doğru bilen 3.kişi Gamze hanım. Diğer arkadaşlara 25 like eklemişken kendisine vermesek ayıp etmiş oluruz.Ona da 127 like verdim düz 130 like olsun diye :D

Malatya maçının tahmini de hazır Can ile umarım aynı skoru düşünüyoruzdur.

thumb_COLOURBOX9913439.jpg

Üst Alt