Akıl Hocası Enver miydi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akıl Hocası Enver miydi?

Akıl hocası enver mi ?

• Evet

Kullanılan: 3 60.0%
  • Bilmiyorum

Kullanılan: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
.. diyemiyor musun simdi?

IHA_20080629_19172.jpg

Kendisi turancılık karşıtıdır ama eski bir ülkücü olarak sempatimiz vardı kendisine daha sonra çizgisini bozmayıp mehmet emin karamehmet döneminde ulusalcı yayınlar yaptı...Şu anda da dört dörtlük gidiyor yalnızca 2009-2015 arası chp'ye yaklaşması ben sosyal demokratım demesi bir kırık oldu çizgisinde...Kendisi hem milli-mahallicidir hem de atatürkçüdür (y)

:LOL::ROFLMAO:evren değil enver olacaktı :) seni engellemişim bana bulaşma başlıklarını filan ancak uyarılınca görüyorum sana daha önce attığım linki tekrar attım...Fenerli başkanların atatürk düşmanı olduğu sabittir...Eniştesi dediğin adamı da vurmaya giden İsmail Enver'dir...Musallat olma...
ilk sen bana bulastin.. eger fenerli olmasam belki bana normal davranacaktin.. benden yaptigin saygisizlik icin bir kusura bakma bile demedin.

eger ugrasmaya devam edersen ismail enverle ilgili bir suru konu acacagim

ilk sen bana bulastin.. eger fenerli olmasam belki bana normal davranacaktin.. benden yaptigin saygisizlik icin bir kusura bakma bile demedin.

eger ugrasmaya devam edersen ismail enverle ilgili bir suru konu acacagim
Babanın çiftliği mi burası? Forum üyelerini taciz edemezsin...Evet fenerli olmasan tabii ki sana normal davranacaktım...Seninle uğraşan kim ben seni engellemişim zırt pırt bana bulaşıyorsun dün avatarınla bugün açtığın bu başlıkla daha önce de attığın postlarla cidden muhatap olmak istemiyorsan olmazsın...Sürekli mention atılıyorum uyarılıyorum zır pırt engelini kaldırıyorum...Musallat olma ama yok dayanamıyorsan da beni sen de yoksay milleti rahatsız etme daha dün geldin bugün ortalığı karıştırıyorsun bir de galatasaray forumunda fenerli fenerli takılıyorsun...

Babanın çiftliği mi burası? Forum üyelerini taciz edemezsin...Evet fenerli olmasan tabii ki sana normal davranacaktım...Seninle uğraşan kim ben seni engellemişim zırt pırt bana bulaşıyorsun dün avatarınla bugün açtığın bu başlıkla daha önce de attığın postlarla cidden muhatap olmak istemiyorsan olmazsın...Sürekli mention atılıyorum uyarılıyorum zır pırt engelini kaldırıyorum...Musallat olma ama yok dayanamıyorsan da beni sen de yoksay milleti rahatsız etme daha dün geldin bugün ortalığı karıştırıyorsun bir de galatasaray forumunda fenerli fenerli takılıyorsun...
dunku avatarim icin adminlerden uyari aldim yoksa sen mi sikayet ettin!? tahmin etmeliydim; arka kapilarda takilan senden baska kim var.

fenerli oldugumu yuz kere soylemene gerek yok herkes ogrendi zaten; bu sekilde kendini hakli cikaramiyorsun

Hocam konu da ilk yazdığın mesajlarda Türkçe karakter ve büyük harflere özen gösterir iken son yazdıklarında @Doruk Ata TANRIVERDİ başkan tarzı yazmaya başladın, lütfen kardeşimi fake hesap algısı ile töhmet altında bırakma.

dunku avatarim icin adminlerden uyari aldim yoksa sen mi sikayet ettin!? tahmin etmeliydim; arka kapilarda takilan senden baska kim var.

fenerli oldugumu yuz kere soylemene gerek yok herkes ogrendi zaten; bu sekilde kendini hakli cikaramiyorsun

Merak etme biz sizin gibi menfaat için sevmedik takımımızı 14 sene şampiyon olamayan taraftarlardanız...Her sınıfta azınlıktık her sokakta hatta beşiktaşlılar bile bizden kalabalıktık...Ama bak ne oldu??? Sizi biz kurdurduk galatasaraylılar kurdu feneri niye ? Kadıköyde bir türk takımı olsun modayı, kadıköyü yensinler diye ama siz ne yaptınız türk takımlarına düşmanlık ettiniz...Hainsiniz oğlum bir de padişah yanlısısınız biz ittihatçı...Kaç tane halife akrabağası başkanınız var...Ezik geldiniz ezik gideceksiniz...

Ataturke suikast planini da senin enver pasan mi verdi

Ataturke suikast planini da senin enver pasan mi verdi
Ulan Rahmetli Mustafa Kemal'e 14 haziran 1926'da suikast tertip edildi izmirde...Şehid-i Ala Enver Paşa ise 4 ağustos 1922'de bugünkü tacikistan'da çeğen tepesinde ruslarla ve ermenilerle harp ederken şehit düştü...

İnsan bari destekli sıkar :) Yahu arada 4 sene var ne garip bir çocuksun :asd: pardon fenerlisin normal...

Üst Alt