Akıllı Prezervatif iCon Satışa Çıkıyor!


icon-akilli-prezervatif-sdn-2.png


British Condoms dünya üzerindeki en ilginç ve en tartışmalı akıllı cihazı piyasaya sunuyor. İlginç özellikleri ile dünyanın ilk akıllı prezervatifi iCon ile tanışın.

British Condoms tarafından üretilen dünyanın ilk akıllı prezervatifi iCon, Temmuz 2016'daki duyurusunun ardından satışa çıkıyor. Peki, bu prezervatifi akıllı hale getiren şey nedir?

İlk akıllı prezervatif
CNet'in haberine göre, cinsel hayatındaki istatistikleri ve metabolizmayı takip etmek isteyenler için üretilen iCon, ilginç özelliklere sahip.

Prezervatifin üzerinde bir nanoçip bulunuyor. Bu çip sayesinde cinsel ilişki sırasında kayıtlarınız tutuluyor. iOS için geliştirilen bir uygulama sayesinde, yakılan kalori, birleşme hızı gibi verileri düzenliyor ve bunları size aktarıyor.

Sağlıklı bir cinsel hayata sahip olmak isteyen çiftler için özel olarak üretilen bu prezervatif, ilginç bir sektörün de kapısını aralıyor olabilir. Henüz çıkış tarihi belli olmayan iCon, tek seferlik kullanım sunan prezervatiflerin aksine, defalarca kullanılabiliyor. iCon'un çıkış fiyatı ise 60 Pound olarak belirlenmiş.

ShiftDelete.net
 
tek seferlik kullanım sunan prezervatiflerin aksine, defalarca kullanılabiliyor

bu ne ? haha temizliki kim yapacakmis onun, birde artik iphone üzeri hava atarlar ben esimle sukadar dakika iliskiye girdim diye
 
Telefonların sperm kalitesini düşürmesi tartışılıyorken akıllı prezervatifin geliyor olması enteresan.


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
navigasyonlu prezervatif sektörde çığır aşabilir diye düşünüyorum.

sesli uyarılarla yönerge vererek , biraz yavaşla , aman geleyim deme , G noktasını kaçırdın geri dön gibi uyarılar faideli olacaktır.
 
Üst Alt