Akp´den Sağlam Bilgi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akp´den Sağlam Bilgi

Cevap: Akp´den Sağlam Bilgi

AKPnin amaci Futbol Takimlarini ele gecirmek ve kendini saglama almak... Berlusconi örnegi... Bu Operasyon zaten Futbolu temizleme operasyonu degilki, Azizi Fenerden uzaklastirma ve AKPnin adamini dikme operasyonu!!!

Sahaya yansırsa nedir ya,kafa buluyorsunuz bizimle!

Şimdi mesela Korcan o golü bilerek yedi desek,siz diyeceksinizki her kaleci böle gol yer.O adam golü bilerek atmadı,herkes kacırablir...

Eee,o zaman nasıl anlasıcaz!

Diyelim ki düşürmediler, diyelim ki uefa buna göz yumdu. Düşen yunan takımı, düşen Juventus hakkını aramayacak mı? Uefa nezdinde çifte standart olmaz mı? Bunu önlemek için sıfır tolerans kuralı yok mu?

Aslında hatayı uefa yaptı. Etik Kurulu raporu hazırlanınca, cezaları kes yoksa Türkiye adına herhangi bir takım uluslararası müsabakalara katılamaz diyecekti. Olay o gün çözülürdü.

Bu arada Akp bunu yaparsa yeni adı adaletsizliği kalkındırma partisi olarak değiştirilsin.

Hergün dalga geçtiğimiz antunun yazılarını buraya taşıyıp ciddi almakta ne oluyor? Siyasi görüşünüzü bir kenara alın beyler.Böyle bir şeye girdiler mi en önce ben oyumu vermem.

Bence artik hep bütün kanunlari iki kere cikarsinlar. Zengin icin gecerli olan ve fakir icin gecerli olan...

ne zamandan beri antu mallarının başlıklarını açıyoruz burada

ama akpnin belli tutumu zaten o kesin, feneri kurtarmak içi yapmadıkları şey kalmaz, hepsi Galatasaray düşmanı badem bıyıklılar

Ne güzel seviniyorduk, ilk tutuklamalar başladığı zaman bu ülkede birşeylerin değişeceğine. Yok arkadaş değişmiyor. Parası ve lobisi olan her şekilde yırtıyor bu ülkede.

Herkes sorumluluktan kaciyor....Sonunda Platini gelecek Basbakan'la gorusecek sikeciler oyle dusecek Yunanistan'da oldugu gibi

uefa başkanı neden başbakan ile görüşsün yahu spor ile siyaset ne alaka. O dediğin bence saçma platini gelir tff binasına oturur başkanın koltuğuna düşürdük der kalkar gider. Öyle başbakan falan muhattabı değildir yani. Aslında futbolun başbakanı maa fakat görevini kötüye kullanmaktan başka bir şey yaptığı yok.

Veli Baltacı adlı arkadaşa katılıyorum.

Uefa kimsenin gözünün yaşına bakmayacaktır kimsede Uefa dan herhangi bir cezayı alabilecek kadar cesaretli değildir.

Bu yüzden ben 26 ocak öncesi uefa dan bir uyarı bekliyorum. Aynı sion a yaptığı gibi.

Üst Alt