AKP'li Vekilden Rıdvan Dilmen'e Çok Ağır Suçlama - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AKP'li Vekilden Rıdvan Dilmen'e Çok Ağır Suçlama

Cevap: AKP'li Vekilden Rıdvan Dilmen'e Çok Ağır Suçlama

adı jurnalciliğin sözlük karşılığı olmayan bir vatandaş rıdvan a haddini bildirse daha anlamlı olacaktı

“Kanunun veto edilmesine en çok üzülen 2 kişi var: Aziz Yıldırım'ın karısı ve Rıdvan Dilmen!”

Tv8'de Erkan Tan'ın bugünkü konuğu AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar idi. Şike yasasının veto edilmesinde etkin bir isim olan Tayyar, kendisini eleştiren Rıdvan Dilmen ile ilgili sert açıklamalarda bulundu. Şamil Tayyar, Cumhurbaşkanı'nın şike yasasını veto etmesinin ardından canlı yayında ateş püsküren ve kendisini de eleştiren Rıdvan Dilmen'e demediğini bırakmadı:

“Bu arkadaş parlamentonun nasıl çalıştığını bilmediği için parlamentoyu futbol sahası zannediyor. Son zamanlarda da televizyonda yorumlar yapıyor. Ben onu spor yorumcusu sanıyordum meğersem çok farklı ilişkilere girmiş bir arkadaşımızmış. Bu kanunun Cumhurbaşkanı tarafından veto edilmesine üzülen iki kişi var. Bir Aziz Yıldırım'ın karısı, iki Rıdvan Dilmen. Ben bunu çok anlamış değilim. Çok seviyor olabilirsin ama kimseyi tehdit etmeye hakkınız yoktur.Fenerbahçe ile ilgili olumsuz kararı veren hakem Türkiye'ye gelirse onu vururlar diyor. Sen kimsin ya? Sen o hakeme, o hakeme verdiğin cevap üzerinden bize şantaj yapamazsın!”

“Rıdvan beni tehdit ediyor, soruşturma açılsın!”

Tayyar, Dilmen'in konuşmalarında tehdit ve şantaj olduğunu belirtti ve ekledi:

“Ben buradan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığını uyarıyorum ve suç duyurusunda bulunuyorum. Rıdvan'ın konuşması başta şahsım olmak üzere bir tehdittir, bir şantajdır, soruşturma açılmalıdır. Sen Olgun Peker'in, Aziz Yıldırım'ın çetesinin bir üyesi misin? Gelinen noktada onların tetikçisi gibi bir görüntü vermektedir. Rıdvan Dilmen tüm saygınlığını yitirmiştir. Bundan kurtulmak için toplumdan özür dilemelidir!”

“Şahsımı hedef alan bir saldırı olursa sorumlusu Rıdvan Dilmen'dir!”

“Bu kanunun veto edilmesinde payı olan siyasilerden birisi olarak bizim içinde farklı bir mesaj olarak düşünülebilir. NTV de çok ciddi ve saygın bir kanaldır. Bu tarz ahlaksız adamlara da yer vermemelidir. Eğer bir çetenin içerisindeyse gitsin hesabını yargıya versin. Bunu kabul etmemiz mümkün değil. Hiçbir spor yorumcusu ekrandan vururlar diye bir siyasetçiyi bir sporcuyu tehdit edemez. Yarın bir gün şahsımızı hedef alan bir saldırı olursa bunun sorumlularından bir tanesi Rıdvan Dilmen'dir ve bunun da hesabını veremez.”

“Grubun önerisine karşı iken Meclis'te nasıl söz alacaksınız?”

Tayyar, Rıdvan Dilmen'in kendisi için, ‘Televizyonda değil Meclis'te konuşacaksın' demesine şu yanıtı verdi:

“Teklifte 4 partinin imzası var. Açıkçası Meclis'te konuşmak aklımdan geçti. Ama grup adına söz alıp, aleyhinde konuştuğun zaman grubunla çatışırsın. Dolayısıyla Meclis'te konuşmadım. Zaten siz grup aracılığıyla söz alıp konuşuyorsunuz. Grubun önerisine karşı iken, nasıl söz alıp konuşacaksınız?”

“Şike teklifinin bu noktaya gelmesinin gerisindeki kişi Ali Uzunırmak'tır!”

Tayyar: “Bu hadise bu kanunun ne amaçla çıkarıldığını gösteriyor. Şike teklifinin bu noktaya gelmesinin gerisindeki isim ise Ali Uzunırmak'tır. Yıldırım Demirören'e mihmandarlık yapan, parlamentoda onu gezdiren, tüm partilere götüren ve işi kurtarmaya çalışan Ali Uzunırmak'tır. Elbette ki AK Parti'nin imzası olmasa bu çıkmazdı. Bir takım argümanlarla teklife imza atılmasını sağlıyorlar” diye konuştu.

“12 Haziran'dan beri çıkan ilk kanun şike kanunu!”

Şike kanununa 4 partinin birden imza atmasına şaşırdığını söyleyen Tayyar:

“Bu nasıl bir duygudur ki 4 parti buna imza atıyor. Ben anlamış değilim. Bizim için Türkiye'ye çağ atlatacak daha hayati konular var, mesela yeni anayasa. 12 Haziran'dan bugüne parlamentoda çıkardığımız ilk kanun şike kanunu. Ayıp değil mi? Uluslararası sözleşmeleri saymazsak ilk kanun. Bu kabul edilebilir mi?” açıklamalarında bulundu.

vetoya en cok üzülen azizin karısı ve rıdvan mış şamil tayyarın dediğine göre:D

Aziz'in karısı ve Rıdvan üzüldü dediğinden çok kötü anlamlar çıkıyor..

Adam Aziz Yıldırımın çıkmasından niye korkayım ondan zaten dışarıda bir sürü var demesi çok cesur biri olduğunu gösteriyor .Helal olsun gerçekten .

Cevap: AKP'li vekilden Rıdvan Dilmen'e çok ağır suçlama

Offffff offfffff lafa bak lafa............ ;

Vetoya en çok üzülen 2 kişi var;

1. Aziz Y. ın karısı

2. Rıdvan Dilmen

insan bunu savaşta söylemez... :D :D :D :D :D

Yani rıdvan sana noluyo sen azizin karısımısın ... mı diyo :D :D :D :D :D

Söylemler en azından bir milletvekili için hoş olmasa da Rıdvan bunlardan daha ağır sözleri haketmiştir.

Esasında şöyle de bir şey var. Ülkemizde ne yazık ki pek uygulanmıyor bu, çabuk unutuyoruz.

Hakedene hakettiği gibi davranacaksın arkadaş. Övgü ise övgü, tebrik ise tebrik, yergi ise yergi, hakaret ise hakaret..

Özellikle de yaptıkları, söylemleri olumsuz tepki almayan zatlar coşma eğiliminde. Aziz Yıldırım ve Rıdvan şerefsizleri bu tür tiplerin en basit örnekleri..

Dediğim gibi çok daha fazlasını haketti Rıdvan, ucuz kahraman !

' Dinsizin hakkından imansız gelirmiş '

Buyrun şeytan Rıdvan !!

Sizi dinliyoruz.

Rıdvanı günahım kadar sevmem ama rok baransu ahmet çakar gibilerinin bir ülkede insanları bu kadar kolay karalamaları karşısındayım, aziz yıldırım da olsa aynı babam da olsa aynı rıdvan da olsa aynı, bu kadar kolay mı bir insanı linç etmek, yazık ne duruma gelmişiz, isteyen istediğini medyayı kullanarak karalıyor yardakçı diyor komployla suçluyor utanmasalar televizyonları mahmeke salonlarına çevirip insanlar hakkında son hükmü verecekler. tiksindim artık.

Bir atalar sozu vardir :"Ne Ekersin Onuda Bicersin" Bence her kes hakk etdiyini yasiyor

Rıdvan'ın yanıtını sabırsızlıkla bekliyorum:n:

Maçı yorumladıktan sonra açıklama yapacaktır ve insanlar beni yanlış anlıyor ben öyle bir şey demiyorum özür dilerim ben suçlularsa cezalarını da çeksinler diyorum zaten bakın ben tarafım ama taraflı değilim :D

Bu sene iyi alıştı özür dilemeye..

Sporda Şiddet ve Teşvik'in Önlenmesi'ne hafifletilmesi için Meclis onayının ardından Köşk'e yollanan yasa Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından veto edilmesinin ardından spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'in sözleri Rasim Ozan Kütahyalı ve Ahmet Çakar'ı fena halde kızdırdı.

Beyaz Tv'de yayınlanan Ve Gol programında Rıdvan Dilmen'in "Futbolda Şike Yasası" veto edilmesinin ardından yaptığı olay açıklamalar masaya yatırıldı. Rıdvan Dilmen'in açıklamasında yaptığı "Kıvırdılar" sözünü üzerine alınan Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı, Dilmen'e sert sözlerle yüklendi.

Rasim Ozan Kütahyalı canlı yayında Rıdvan Dilmen'e seslenerek "Dansöz gibi kıvırdı" derken, Ahmet Çakar ise "Aramızda hukukumuz olmasa ben diyeceğimi biliyordum" dedi.

Rasim Ozan Kütahyalı Rıdvan Dilmen'in o sözlerine tepkisi şu sözlerle dile getirdi:

Rıdvan Dilmen kendini kaptırmış ve ilk kez bilinçaltında ki tam gerçek duygularını söylemiş. Rıdvan Dilmen daha evvel kimseyi arayı bozmayım diye, tam manasıyla eyyam yapıyor. Kıvırıyor mıvırıyor diye tam manasıyla eyyam yapan Rıdvan Dilmen'dir"

"RIDVAN SANA YAKIŞMADI!"

Ahmet Çakar ise Rıdvan'ın bu konuşmasını ilk defa şimdi duyduğunu ifade ederek, "Rıdvan'ın "kıvırmayın" dediği basın mensuplarının iki tanesi burada. Birisi sakalı kardeşimizi, biri de ben. Bunlar Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Murat Çakar, Mehmet Baransu, Serhat Ulueren, Erman Toroğlu...

Bak Rıdvan değil Aziz Yıldırım Türkiye'de hiç kimseden korkmayız. Aziz Yıldırım dışarı çıkarsa ben Ahmet Çakar olarak çok büyük menfaatlerim varsa... İlle de menfaat para değildir. Rıdvan bir kere sana bu yakışmadı. Kırıldım. Bizim kıvırdığımı falan yok ama geçmiş hukukumuz yok, ben bu akşam seni inletirim. Bir cümle daha söylerdim, tıp diyemezdi."

Rıdvanı günahım kadar sevmem ama rok baransu ahmet çakar gibilerinin bir ülkede insanları bu kadar kolay karalamaları karşısındayım, aziz yıldırım da olsa aynı babam da olsa aynı rıdvan da olsa aynı, bu kadar kolay mı bir insanı linç etmek, yazık ne duruma gelmişiz, isteyen istediğini medyayı kullanarak karalıyor yardakçı diyor komployla suçluyor utanmasalar televizyonları mahmeke salonlarına çevirip insanlar hakkında son hükmü verecekler. tiksindim artık.

Bu arkadas forumlari karistirdi burasi antu.com degil gerci antuda bile bu kadar fenetbahce ve ridvan sevicisi azdir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cevap: AKP'li vekilden Rıdvan Dilmen'e çok ağır suçlama

Ne derseniz diyin, bunlar da unutulacak, Rıdvan yorumlarına devam edecek ve bazı Galatasaraylılar onu iyi bir futbol yorumcusu olarak görmeye devam edip, maçlar bittiğinde NTV karşısına geçecek.

Karşısına kedi gibi güntekini almış, adamın üzerinden yorum yapıyor ve mülayim güntekin tarafından hep haklı bulunuyor.. Bizim saflar da "ahan adam doğru diyo lan" deme gafletine düşüyor.. İzlemeyin kardeşim, fener yenilince "açıyim yüzünü bakıyım kızarmış mı" demek için dahi izlemeyin..

Üst Alt