AKP'li Vekilden Rıdvan Dilmen'e Çok Ağır Suçlama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AKP'li Vekilden Rıdvan Dilmen'e Çok Ağır Suçlama

AKP Milltevekili Şamil Tayyar, TV 8'de Erkan Tan'nın programına konuk oldu. Rıdvan Dilmen'in NTV ekranından Aziz Yıldrım ve şike iddianamesiyle ilgili yaptığı açıklamaya sert tepki gösteren Tayyar, "ne Dilmen ne de bir başkası bizi ekrandan tehdit edemez, etse bile ne yapacağımızı bilirler" diyerek yeni bir tartışmanın kapılarını araladı.

Muhalifgazete.com'un haberine göre "Yarın öbür gün şahsımızı hedef alan saldırı olursa bunun müsebiblerinden birisi Rıdvan Dilmen'dir" iddiasında bulunan Tayyar canlı yayında şunları söyledi; "Rıdvan Dilmen eğer bir çetenin içerisindeyse ya da aidiyet bağı varsa gitsin ve yargıya hesabını versin. Bizim bunu kabul etmemiz mümkün değil. Hiç bir spor yorumcusu, ekrandan bir siyasetçiyi, futbolcuyu ya da hakemi tehdit edemez; vururlar diye.
Yarın Allah korusun bizim başımıza bir şey gelse Rıdvan Dilmen bunun hesabını nasıl verecek? Bunun sorumlu Rıdvan Dilmen'dir. Açık söylüyorum eğer yarın öbür gün şahsımızı hedef alan saldırı olursa bunun müsebiblerinden birisi Rıdvan Dilmen'dir. Dilmen bunun hesabını veremez.

Rıdvan Dilmen'in sabıkası bozuk olan bir adamdır. Sen karını Tanju gibi en sevdiğim bir arkadışını dinletmiş bir adamsın. Bundan dolayı gözaltına alınmış bir adamsın. Ben NTV gibi bir kanalın da böyle bir adama prim vermeye çalışmasını anlayabilmiş değilim. Kimse kusura bakmasın bizi bir yerde tehdit edemez. Tehdit etmeye kalkarlarsada ne yapacağımızı bilirler."

AKP'li vekilden Rıdvan Dilmen'e çok ağır suçlama CNNTurk.com

Cevap: AKP'li vekilden Rıdvan Dilmen'e çok ağır suçlama

Obareyyyyyy :asd:

AKP Milltevekili Şamil Tayyar, TV 8'de Erkan Tan'nın programına konuk oldu. Rıdvan Dilmen'in NTV ekranından Aziz Yıldrım ve şike iddianamesiyle ilgili yaptığı açıklamaya sert tepki gösteren Tayyar, "ne Dilmen ne de bir başkası bizi ekrandan tehdit edemez, etse bile ne yapacağımızı bilirler" diyerek yeni bir tartışmanın kapılarını araladı.

Muhalifgazete.com'un haberine göre "Yarın öbür gün şahsımızı hedef alan saldırı olursa bunun müsebiblerinden birisi Rıdvan Dilmen'dir" iddiasında bulunan Tayyar canlı yayında şunları söyledi; "Rıdvan Dilmen eğer bir çetenin içerisindeyse ya da aidiyet bağı varsa gitsin ve yargıya hesabını versin. Bizim bunu kabul etmemiz mümkün değil. Hiç bir spor yorumcusu, ekrandan bir siyasetçiyi, futbolcuyu ya da hakemi tehdit edemez; vururlar diye.
Yarın Allah korusun bizim başımıza bir şey gelse Rıdvan Dilmen bunun hesabını nasıl verecek? Bunun sorumlu Rıdvan Dilmen'dir. Açık söylüyorum eğer yarın öbür gün şahsımızı hedef alan saldırı olursa bunun müsebiblerinden birisi Rıdvan Dilmen'dir. Dilmen bunun hesabını veremez.

Rıdvan Dilmen'in sabıkası bozuk olan bir adamdır. Sen karını Tanju gibi en sevdiğim bir arkadışını dinletmiş bir adamsın. Bundan dolayı gözaltına alınmış bir adamsın. Ben NTV gibi bir kanalın da böyle bir adama prim vermeye çalışmasını anlayabilmiş değilim. Kimse kusura bakmasın bizi bir yerde tehdit edemez. Tehdit etmeye kalkarlarsada ne yapacağımızı bilirler."

AKP'li vekilden Rıdvan Dilmen'e çok ağır suçlama CNNTurk.com

Milletin hala bu konuya dönememesini anlayamadım.Bence Rıdvan'ın ömrü(yorumculuk,td vs) uzun değil.

Rıdvanı piyasadan(ekranlardan)temizlieycekler benden söylemesi;)

Vekil Şamil Tayyar karını Tanju'ya dinlettin diyerek damardan girmiş konuya.:)

Sen karını Tanju gibi en sevdiğim bir arkadışını dinletmiş bir adamsın. Bundan dolayı gözaltına alınmış bir adamsın.

İşte sen böyle bi şerefsizsin Rıdvan..! Rıdvan'ın burnundan fitil fitil gelecek söylediği laflar..! İt herif.

NTV'de genel futbol yorumcusu olarak cikmasin artik, FB TV'De yapsin yorumlarini. Yeri orasi.

Yanlız Şamil Tayyar'a olayı çarpıtarak anlatmışlar.Rıdvan'ın vururlar dediği Cornu'ydu.Tabii Rıdvan yinede Ş.Tayyar'a Mecliste niye çıkıp itiraz etmedin diye sallamıştı.

Artık ekranlarda görmeyelim de bu adamı ne olduğunun bi önemi yok. Arkadaşlar benim şahsi düşüncem forum olarak attığımız toplu maillerin gücü ortada... Ntv'ye sürekli şikayet mailleri atalım diyorum ben, tabi sizler ne düşünüyosunuz bilmiyorum.

nerden bilebilirdim 'ŞEYTAN' lakabının futboluyla ilgili olmadığını !

rıdvan ntvden kovulsun artık, trtnin 1.lig programlarına telefonla bağlanması kafi.

NTV son dönemde tamamen hükümet yanlısı bir role büründü. Hükümet isterse doğrudan kovarlar ancak şu var Rıdvan'ın bir şekilde hükümet ile de sıcak bağları var. Başbakan'ı makamında ziyaret etmiş biri.

Üst Alt