AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City - Beşiktaş | 29 Eylül | 22.05 | Star TV

stoke city ingiltere nin büyükşehir belediyesi

Cevap: AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City - Beşiktaş | 29 Eylül | 22.05 | Star TV

son zamanlarda şikeye verdikleri destekten dolayı ve şike cezasını kaldırmaya çalışmalarından dolayı Stoke City 'i destekliyorum. Ülke puanı nı Trabzonspor kazandırsın TS yi desteklerim

Türkiye'de Quaresma'yı 2 adam savunuyor, Beşiktaş'ta sistemi Quaresma'ya göre yapınca sıkıntı oluyor ama Avrupada böyle yapanı görmedim, bu yüzden Avrupada daha rahat ve iyi oynuyor.Defansları ağır ancak yerden vurabiliriz bu maçta kafa ile gol atmak zor hatta kafa ile gol yiyebiliriz.Crouch zıplamadan vuruyor :)

Stoke City kazanır büyük ihtimalle ;ancak yinede ne olursa olsun Beşiktaş kazansın istiyorum Türk takımı olmaları hasebiyle .

BJK'nin Tottenhamla oynadigi maci hatirladim . Yanilmiyorsam Tottenham 2-0 almis ve Robbie Keane mukemmel oynamisti . Tottenham ezip gecmisti BJK'yi ama cidden ezmisti nefes alamamisti BJK . Yine oyle bir mac olur umarim . Hadlerini bildirirler hadsizlere :) .

Peter Crouch-Jermian Pennant...

bjk puan alır . kac puan alacagına rüstü egemen sydneı sımao q7 karar verecek

Beşiktaş'ın en zor maçı. Umarım puan alabilirler.

ben beraberlik diyorum.. hatta ileri gidip skor tahmini bile yapabilirim. 1-1

Stoke bu sezon Lig ve Avrupada oynadığı toplam 11 maçtan sadece birinde 1 gol üstü atmış

O da ön elemelerdeki Thun maçı 4-1

2 maçta gol atamamış

Kalan 8 maçta hep 1 gol atmış

Kısır bir takım gibi

Ama azda gol yemiş

İddaa bülteni gibi oldu

Üst Alt