AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu

iyi oynadılar aslında. gerçekten yazık oldu onlar adına.

gerçi gruptan çıkmak adına çok da önemli bir kayıp değil. diğer maç berabere bitmiş.

Penaltı olabilir de,olmayabilir de.Ama ben Stoke gibi oynayan başka bir takım izlemedim.Sistemleri tamamen havadan oynamaya ve yan toplarda kaleciyi rahatsız etme üzerine.Leş.

Oyunun hakkı skora yansımış olsaydı,beşiktaşın kazanması içten bile değildi.yazık oldu kartallara.Üzüldüm açıkçası.Gerçekten güzel top oynadılar akşam..

Stoke City böyle bir takım lesh oğlu leshler.Şansa bala gol atıp üstüne yatarlar.Hiç sevmiyorum onları ciddi anlamda şanslı bir takım.Beşiktaş böyle oynarsa İstanbulda rahatlıkla yener Stoke Cityi.

Stoke'lu oyuncuları kessen 2 yatak odası bir mutfak dolabı çıkar.

Orda hata Sivok'ta elini resmen Crouch'ın beline doladı. Şiddeti önemli değil hakem gördüğü an çalar.

Kaçıncı çağın takımı bu Stoke City?Taçla felan maç kazanmaya çalışıyorlar:eek:

stoke gene kötü oynarak gol pozisyonları buldu galibiyetide aldı hakem stoke lehine karar verdi ama bu beni sevindirdi şikeyi destekleyen bir kulübün başkanı ve şikeci bir kulüp olmalarından iyi oldu

böle futbol oynayalım yenilelim üzülmem. fakat dün geceki penaltı pozisyonu biraz komikti. hakemin sanki türklere biraz garazi varmış gibi nedense takdir hatlarını daha fazla stoke dan yana kullandı. ben oynadığımız futbolu beğendim. her maç böyle oynayalım bu gruptan çıkmakta zorlanmayız ...

Orda hata Sivok'ta elini resmen Crouch'ın beline doladı. Şiddeti önemli değil hakem gördüğü an çalar.

Pozisyonun öncesine bak Crouch Sivok'u çekiyor, Sivok'ta istese düşerdi ama belki Crouch boş kalır diye oda ona tutundu düşmemek için fakat Crouch kendini yere attı.

Stoke her zaman böyle oynar beyler:eek: E bu şekilde Chelsea- Man u. ve Liverpool'a bile yenilmediler yani çağ dışı falan ama beceriyolar. Beşiktaş bana göre de iyi oynadı evet ama Stoke zaten kendi oynamaya çalışan değil de rakibin oynamasına izin veren bi takım. İstanbul'da ki maçı daha rahat alacaklar bana göre. Tam onların istediği gibi olur çünkü. Pennant bu kadar leş oynamaz Jones aygırı falan da döner. Huth'da sol bek oynamaz heralde.

Beşiktaş bile sol kanatta Q7'yi izliyor bizim o bölgedeki en iyi ismimiz Kazım üzülmemek elde değil

Q7'yi izlerken Keita'yı Kazım var diye almayanlara isyan ettim.

Bu maç Guti'nin maçıydı araya attığı tüm toplar tehlikeli olurdu.Araya atılan ilk ve tek top gol oldu zaten.Bu takıma orta ile gol atman Barca'yı evinde yenmen gibi birşey...

Penaltıyla alakası yoktu yanlız.Maç Beşiktaş'ın hakkıydı.Hatta Quaresma mal mal alakasız yerlerden şut çekmek yerine pas verseydi 4-1 biterdi.Birinde pas verdi o da gol oldu

Üst Alt