AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 1-0 D.Kiev | 3 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 1-0 D.Kiev | 3 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 1-0 D.Kiev | Maç Sonucu | Star TV

Hala Cenk'in yeteneklerini tartisabilecek biri cikarmi ?

Tipik Kiev. Tipik Ukrayna takimi. Almeida biraz sansli olsa bugun en az 2 tane atmaliydi. En az.

Veli Kavlak muthis, muthis, muthis. Cenk ayni. Ismail'de ustune koyarak oynuyor her mac.

Veli Kavlak muthis, muthis, muthis! sizin tv gelecek nesillerin tv'si heralde farklı gösteriyo :D İsmail konusunda ise hermaç üstüne koyarak oynasa sol tarafın koridor olması gerekirdi dinamonun bütün ataklarının sol taraftan geldiğini hatırlatmama gerek yok sanırsam. Cenk kumaşı gerçekten süper fakat hala çok çalışması gerekir gençleri çok tez harcayan kluplere sahibiz. Ben aurelio olayına taktım şu necip şu haliyle aurelio'yu kesemeyecek bir oyuncumudur, bana aureliodan eksik neresi olduğunu bir açıklasanız çok mutlu olacağım.

veli23436.jpg

Bayildim bu macta suna. Inanilmaz paslar gonderdi dikine. Hem defansa yardim etti, hem orta sahadan muthis toplar gonderdi.

Yanlış saymadıysam ki muhtemel,6 kez çıkarıldı top.Cenk 2 kez çizgiden birde ceza sahası önünden kurtardı.Zıpladık ailecek :D

cenk bana görede iyi kaleci. 1-2 sene sonra acemiliklerinden kurtulursa daha iyi olacak.

çekindiğim bir maçtı ... özellikle kiev deki maçta son dk.larda yediğimiz golden sonra bu maçın önemi büyüktü ki şükür kazandık ... kiev çok iyi kapanabilen bi takım. bu maç egemen çok iyiydi bence. veli ye de ayrı bir parantez açmakta fayda var .. her maç üstüne koyarak oynuyor , hem ofansa hemde defansa yardım ediyor adam.ernst zaten her zamanki gibi ... almeida kaçırsada adam basıyor, top indiriyor savaşıyor ediyor. umarım maccabiyi deplasmanda yeneriz ve işimiz oldukça kolaylaşır.

son dakikalar feciydi ama :( böle karambol görüldüğünü sanmıyorum ...

çekindiğim bir maçtı ... özellikle kiev deki maçta son dk.larda yediğimiz golden sonra bu maçın önemi büyüktü ki şükür kazandık ... kiev çok iyi kapanabilen bi takım. bu maç egemen çok iyiydi bence. veli ye de ayrı bir parantez açmakta fayda var .. her maç üstüne koyarak oynuyor , hem ofansa hemde defansa yardım ediyor adam.ernst zaten her zamanki gibi ... almeida kaçırsada adam basıyor, top indiriyor savaşıyor ediyor. umarım maccabiyi deplasmanda yeneriz ve işimiz oldukça kolaylaşır.

son dakikalar feciydi ama :( böle karambol görüldüğünü sanmıyorum ...

Cenk,Egemen,Veli Kavlak iyiydi,ben de beğendim.

hayatımda gördüğüm en güzel karamboldü ya :D kalecinin rakip kalede uçan kafa atmaya çalışması , çizgiden çıkan 4-5 top en son direkten dönen toptan önce maçta ilkkez aktif olarak baraj kurulması felan :asd: en son gaza geldim evin içinden ben atacaktım kendimi topun önüne :D :D

Bir an vardı Shovkovskiy Cenk'ten bizim kaleye daha yakındı :)

son pozisyonda yan hakemin durumunu mrk ediyorum. adam mal olmuştur eminim :)

Son pozisyonda.. 2 kere top ellere kollara deyiyor.. ama karombal ve pozisyon o kadar hizli gelisiyorki hic kimse bisey gormuyor hakemde buna dahill.. ayni sey turkiye liginde olsa hakeme giydirirdik.. ahahaha...

resmen veli galiba topu eliyle/koluyla cikardi.. kahvede yarim gozle baktim maca.. tam bakmiyordum yani.. ama o son pozisyon.. iddaa oynayanlar yusufcuk oldu.. besiktaslilari hic sormayin zaten, pozisyon bittiginde.. hepsi biyerlere yuruyordu.. o kadar yani..

Üst Alt