AL 11/12 E Grubu 6.Maç | Beşiktaş 3-1 Stoke | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 6.Maç | Beşiktaş 3-1 Stoke | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 6.Maç | Beşiktaş 3-1 Stoke | Maç Sonucu | 14 Aralık

Ben Avrupa maclarında ne BJK yi,ne de FB yi tutmam.İcimden gelmiyor cünkü.Yalnız bu macı kazanmayı hakkettiklerini düsünüyorum.Stoke City sahada hic bir varlık gösteremedi zaten...

Ben Avrupa maclarında ne BJK yi,ne de FB yi tutmam.İcimden gelmiyor cünkü.Yalnız bu macı kazanmayı hakkettiklerini düsünüyorum.Stoke City sahada hic bir varlık gösteremedi zaten...

paf takımıyla oynadı, ondandır ;) [as takımı hafta içi Tottenham'ı iyi benzetti zira]

Allah bilir sana şimdi, klüp binasında madalya takarlar, sende gururla " cimbomun forumuna girdim lafı çaktım onlara " diye böbürlene böbürlene anlatırsın...

önce kendi forumunda Galatasaray'a yapılan hakaretlere " kardeşim yapmayın söylemeyin böyle" deyip burayada aynı olgunlukla geldiysen eyvallah. ama gelmediğin buraya sadece donkişotluk yapamaya geldiğin belli...

sen benim renktaşıma ergenlik suçlaması yapıyorsun , iyide senin yaptığın zaten ilkokul 2-3 sınıf davranışı... kendin olgunlaşıp buraya gelseydin keşke...

burası gscimbom taraftar forumu... genel bir forum olsa istediğini söyle istediğin gibi savun. herkes kafasından geçeni söyler. bu olay buradamı var sanıyorsun sadece...

ama kendini bayağı gaza getirmiş burada donkişotluğa soyunmuşsun... ha bu arada aşağıya ekledim hakaretvari sözler ilk karşıma çıkanı... yani vaktim yok fazla araştırmadım...

başka bir takımın hiç bir net ortamındaki sitesine girip Galatasaray'ı savunma gereği duymadım. herkes herşeyi söyler. bunları savunmaya kalksam pskolojik tedavi görmek zorunda kalır insan...

dsf.png

Eyvalah kardeş

Öncelikle şunu belirteyim bu forumda aklı selim ve arkadaşım olan bi sürü insan var onlarla bu tür konuları hep konuşuruz.

Küfür olayı sadece inönüde olan bişey değilki, tüm stadlarda var, ttarenada, saracoğlunda, trabzondada, bursadada hatta antep, kayseri tüm her yerde küfür var. ve sen buralarda takımına yapılan küfürü bırakıp sadece inönüde olanı duyuyorsan sorunu birazda kendinde ara.

Alınma ama yaşın 27 lise çocuğu gibi yorum yapıyorsun gerçekten, daha olgun yorum beklerdim yaşı 27 olan birinden.

yaptığın şu yorumda en çokta Irkçı, şovmenler sizi lafına güldüm :)

allahtan herkes( üsttede dediğim gibi aklı selim arkadaşlar) kimin ne olduğunu, ogün söylenenleri, kimlerin bu söylenenleri yanlış lense ettiklerini ve dahasını çok iyi biliyor.

Lafı uzatıp, pek birşey diyemeyeceğim. neticede siz deyiminizle şansa-bala v.s. gruptan çıktık lider olarak.

Mete Düren içinde bişey demek isterim geçmişte basına verdiği tüm demeçleri aç bak dediği herşey mutlaka ters çıkan bi yöneticimiz. Bu yüzden fazla ciddiye almayız zaten. Bi tavsiye sende alma.

iyi niyetli ve tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim.

saygılrala

Eyvalah kardeş

Öncelikle şunu belirteyim bu forumda aklı selim ve arkadaşım olan bi sürü insan var onlarla bu tür konuları hep konuşuruz.

Küfür olayı sadece inönüde olan bişey değilki, tüm stadlarda var, ttarenada, saracoğlunda, trabzondada, bursadada hatta antep, kayseri tüm her yerde küfür var. ve sen buralarda takımına yapılan küfürü bırakıp sadece inönüde olanı duyuyorsan sorunu birazda kendinde ara.

Alınma ama yaşın 27 lise çocuğu gibi yorum yapıyorsun gerçekten, daha olgun yorum beklerdim yaşı 27 olan birinden.

yaptığın şu yorumda en çokta Irkçı, şovmenler sizi lafına güldüm :)

allahtan herkes( üsttede dediğim gibi aklı selim arkadaşlar) kimin ne olduğunu, ogün söylenenleri, kimlerin bu söylenenleri yanlış lense ettiklerini ve dahasını çok iyi biliyor.

Lafı uzatıp, pek birşey diyemeyeceğim. neticede siz deyiminizle şansa-bala v.s. gruptan çıktık lider olarak.

Mete Düren içinde bişey demek isterim geçmişte basına verdiği tüm demeçleri aç bak dediği herşey mutlaka ters çıkan bi yöneticimiz. Bu yüzden fazla ciddiye almayız zaten. Bi tavsiye sende alma.

iyi niyetli ve tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim.

saygılrala

Dön kendine gül. Saçma sapan işler yapıyorsunuz lafı yiyince "çok komik" ya da "sizde olsaydınız keşke".

Şike ile gittiniz ! Sizden cacık olmaz bunuda yaz kenara. İsterseniz gidip o kupayı alın ama sizden cacık olmaz. Maccabi ulan. Amatör kıvamda takım bu adamlar. Irkçısınız. güzel kapattınız olayı orası ayrı. Tıpkı şike durumu gibi. git kendi kendinize yazın çizin.

renkdaş heriflere o kadar yüz veriliyor ki burda, geliyor bckyi desteklemeyen renkdaşlarımıza" dansözlere kapak oldu" lafını kullanabiliyor ve yanına kar kalıyor, kimseninde sesi solugu cıkmıyor, aynını ben gidip forzada ulan iyi kapak taktık size dansöze döndünüz desem beni anarlar... forum kriterlerinin birdaha gözden geçirilmesini talep ediyorum..

Yau bırakın, ugrasmayın Allah'ın şikeci camiasıyla. Görmemişin 2. turu olmuş işte.. Stoke forumuna da saldırmışlar, buradan ziyade.

bencede... acaba bunu yapanlar ne bekliyor; BJK yere göğe sığdıramamazımı...

iyide burası Galatasaray taraftar forumu... onları görmek isteyen çarşı forumuna girer...

renkdaş heriflere o kadar yüz veriliyor ki burda, geliyor bckyi desteklemeyen renkdaşlarımıza" dansözlere kapak oldu" lafını kullanabiliyor ve yanına kar kalıyor, kimseninde sesi solugu cıkmıyor, aynını ben gidip forzada ulan iyi kapak taktık size dansöze döndünüz desek 7 ceddimiz anılır.. forum kriterlerinin birdaha gözden geçirilmesini talep ediyorum..

bencede... acaba bunu yapanlar ne bekliyor; BJK yere göğe sığdıramamazımı...

iyide burası Galatasaray taraftar forumu... onları görmek isteyen çarşı forumuna girer...

ya Hayır gerçekten mide bulandırıcı, benimde canım antuya girip saçmalama rekoru kırdıkları konulara cevap vermek isterim ama bunu icraa etmem bi yerde, çünkü adı üstünde taraftar forumu,tarafsın sen illa bi tarafdan bakacaksın.dediğimi yapsam zaten ömrüm 1 dakika olur o forumda.

rakip on kisi kaldiktan sonra iyice sazi eline aldi besiktas , hakettigi galibiyeti aldi, tebrikler.

[video=dailymotion;xmzt3t]https://www.dailymotion.com/video/xmzt3t_fernandes-ile-kapaly-yykyldy_news?start=41#from=embediframe[/video]

35.saniyede Fernades penaltıdan gol atınca güzel bir görüntü ortaya çıkmış. :)

her sene olduğu gibi klasik beşiktaşlı abartmasıyla karşı karşıyayız.stoke city nin yedek takımını güç bela yendiler gruptan birinci çıktılar diye bi göbek atmadıkları kaldı.medya da beşiktaşı öve öve bitirememiş.beşiktaş avrupayı titretti tarzı yazılar,manşetler var.trabzon şampiyonlar liginde son dakikalarda şanssız bir biçimde elendi medya tek kelime etmedi.beşiktaş maccabi,stoke city gibi 2. sınıf takımları güç bela yenince olay oldu.çok iyi oynadıklarını söylüyorlar ama kırmızı karta kadar tek organize atakları yok.fernandes tek başına maçı aldı götürdü gerçekten çok kaliteli futbolcu.bunlar kazara bi iki tur falan geçerse klasik beşiktaşlı zırvalarıyla iyice kafa ütülerler.

Üst Alt