AL 11/12 Final | A.Madrid 3-0 A.Bilbao | Maç Sonucu | Avrupa Ligi Atlético'nun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Final | A.Madrid 3-0 A.Bilbao | Maç Sonucu | Avrupa Ligi Atlético'nun

avrupaligi.png

73166atletico.png
v.png
bilbao.png

97cf1Bukarest_01.jpg

ntv.png

Avrupa Ligi 11/12 Sezonu Final Maçı

Atlético Madrid - Athletic Bilbao

Arena Națională, Bükreş, Romanya

9 Mayıs

21.45

NTV

Cevap: AL 11/12 Final | A.Madrid - A.Bilbao | 9 Mayıs | 21.45 | Star TV

Yabanci transferi yapmadan sadece Basklarla bu basari 10 numara.. Bi yanda 40 milyonluk falcao bi yanda cogu alt yapidan olan topcular... Bilbao kazansin derim..

Madrid kazansa Arda Türk bayrağıyla çıkar.Bilbao daha çok hak eden,bu kupayı alması gereken takım bence.2 milyonluk şehirden avrupa finalisti çıkarmış takıma helal olsun.Kimi desteklesem kararsız kaldım.Arda yı gittikten sonra değil Galatasaray da oynarken bile sevmezdim.Azıcık gözlem yeteneği olan biri karakterinin sağlam olmadığını anlardı.Neyse sonuçta adam gol atsa kupayı alsa hem Galatasaray için iyi referans olacak hem de Türk bayrağı açıp bizleri sevindirecek.

Ayrıca maçı Cüneyt Çakır yönetecek diye tahmin ediyorum.

bu Bilbao nekadar enteresan bir takimdir yahu. 2,5 milyon nufuslu yerden böyle bir takim cikarmislar, biz 70 milyondan bir takim yaratamiyoruz.

fazla transferde yapmiyorlar, bölge takimi olduklari icin.

Madrid finale çıkınca içinden "Ulan madrid çıktı, bari Arda sarı görseydi de finalde oynamasaydı be" diyen bir çok arkadaşımız var biliyorum:asd:

Bakalım final totemleri tutacak mı... Arda'nın kupayı kaldırmasını isterim. Zaten Atletico da kupayı haketti şu ana kadar bana göre.

Bilbao inandı bu sene Bilbao alacak.

LLorente, Muniain, Iraola , Susaeta oooollaaaa!

Üst Alt