AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | Maç Sonucu

Atleticoyu cok abartmissiniz bizden cok iyi takim degiller suan avrupada ust konstrasyonla oynuyorlar ama asla elenmiyecek bir takim degiller,mesela bizle oynadiklari eledikleri sezon kupayi almislardi,forlan simao reyes fena formdaydi,caner ve italyan hakem triosu yakmasa eliyorduk,belkide ikinci kes finale gidecektik,cunku atletico 2 tur sonra finale cikti.

Besiktas cok cok kotu bir ekip degil,ilk mac ve bu macta gordukki bir kalecinin ne denli onemli oldugunu,bugunku skorun tamami cenke ayit desek yanilmayiz,buyuk kaleci boyle maclarda ortaya cikar,bana gore cenk cok erken aldi kaleyi cok tecrubesiz,ama arkasinda dursunlar bir macta kalecide satilmaz uzun yillara ihtiyaci var,ben genede cenkte isik goremiyorum o ayri :D

Atletico çok çok iyi bir takım değil, fakat BJK daha da kötü oynamak için elinden geleni yaptı.

BJK 4 pas üst üste yapamıyor ve bu takım Lig'de ilk 5 içinde.

Düşünün Türkiye liginin kalitesizliğini.

Böyle zayıf takımlar Avrupa'ya alınmamalı. :p

Trabzonspor elendiğinde bu forumda bulunan bjkli bir arkadaş, 3 büyükler harici avrupaya takım yollamamalıyız diyordu =) Sonuç ortada ...

He bjk tur atlasın isterdim ama olmadı .

Seneye şl'de şanslı bir kura çekmemiz lazım , sanırım 4. torbadan gireceğiz . Şanslı kurada en azından şl'de 4. turda eleniriz .

Gerçi apoel gibi bir takım bile çeyrek finale çıkıyor Türk takımları ise hiç birşey yapmadan evlerine dönüyor bakalım seneye biz ne yapacağız .

Trabzonspor elendiğinde bu forumda bulunan bjkli bir arkadaş, 3 büyükler harici avrupaya takım yollamamalıyız diyordu =) Sonuç ortada ...

He bjk tur atlasın isterdim ama olmadı .

Seneye şl'de şanslı bir kura çekmemiz lazım , sanırım 4. torbadan gireceğiz . Şanslı kurada en azından şl'de 4. turda eleniriz .

Gerçi apoel gibi bir takım bile çeyrek finale çıkıyor Türk takımları ise hiç birşey yapmadan evlerine dönüyor bakalım seneye biz ne yapacağız .

Gerçekçi olmak lazım haklısın önemli olan CL giriş parası evimizde ki 3 maçı kazanmak oradan gelecek paralar grupta 3. olup UEFA'dan devam etmek makul görünüyor CL'de büyük bal olmazsa 4. turdan öteye geçemeyiz ama UEFA'da çeyrek\yarı final belki final daha olası.

Gerçekçi olmak lazım haklısın önemli olan CL giriş parası evimizde ki 3 maçı kazanmak oradan gelecek paralar grupta 3. olup UEFA'dan devam etmek makul görünüyor CL'de büyük bal olmazsa 4. turdan öteye geçemeyiz ama UEFA'da çeyrek\yarı final belki final daha olası.

Benimde gerçekçi görüşüm 3. lük ama forumda topa tutarlar diye düşündüm ... Senin yadığın daha olası tabi ki .

Gerçi şahsım adına şl'de gruplardan çıkıp elenmeyi , uefadaki yarı finale tercih ederim .

cenk hatalı ama egemen resmen etmiş maçın içine.

özetlere baktım tekrar tekrar izledim resmen rezillik ya.

bide egemene türkiyenin en iyi stoperi diyen var te Allahım

Benimde gerçekçi görüşüm 3. lük ama forumda topa tutarlar diye düşündüm ... Senin yadığın daha olası tabi ki .

Gerçi şahsım adına şl'de gruplardan çıkıp elenmeyi , uefadaki yarı finale tercih ederim .

Para lazım ve bizim için önemli ama müzeye konmuyor işte benim hayalim de 1 avrupa kupası daha var CL'yi almamız imkansız bu şartlarda bizim için en önemlisi avrupa da yitirdiğimiz itibarımızı tekrar kazanmak

Para lazım ve bizim için önemli ama müzeye konmuyor işte benim hayalim de 1 avrupa kupası daha var CL'yi almamız imkansız bu şartlarda bizim için en önemlisi avrupa da yitirdiğimiz itibarımızı tekrar kazanmak

Çok doğru söylüyorsun abi itibar önemli hala 12 sene önce kazandığımı başarı ile övünüp duruyoruz , fener desen 5 sene önceki şl de çeyrek finali ile övünüyor ama bugün bir rum takımı şl de çeyrek finale çıkıyor , bizim aldığımız kupayı ise ukrayna , rus liginden takımlar alabiliyor ...

Artık her sene kupa fark etmez en az çeyrek final( ya da şl'de 4.tur) görüp 3 4 sene sonra da en azından bir final daha oynamalıyız .

Çok doğru söylüyorsun abi itibar önemli hala 12 sene önce kazandığımı başarı ile övünüp duruyoruz , fener desen 5 sene önceki şl de çeyrek finali ile övünüyor ama bugün bir rum takımı şl de çeyrek finale çıkıyor , bizim aldığımız kupayı ise ukrayna , rus liginden takımlar alabiliyor ...

Artık her sene kupa fark etmez en az çeyrek final( ya da şl'de 4.tur) görüp 3 4 sene sonra da en azından bir final daha oynamalıyız .

Bu sene geçiş senesi olucak bakalım istediğimiz transferleri yapabilcekmiyiz yapsak bile futbolcu almakla başarı gelmiyor işte ama tur geçme alışkanlığımızı kazanmalıyız tekrar güzel olucak inşallah

Cevap: AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | 15 Mart | Maç Sonucu

---

Ne tuhaf bir olay !!!

Braga'ya Fernandes asist yapıyor Simao gol atıyor ;

" Helal olsun adamlar profesyonel " diyorlar,

Aynısını Arda yapıyor ,

Nerdeyse vatan haini ilan edecek BJK trübünleri...

Cevap: AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | 15 Mart | Maç Sonucu

Kendinisi kandirmayin.

Eger Atletico bu sene full kadro bize karsi oynasa,ya yeniliriz yada zar zor bi puan aliriz.

Adamlar oynamadan 6 gol attilar.

b.k zorlaniriz

aguero, forlan, reyesli zamaninda bile hakem yuzunden elendik.

Gs bu sene uefada olsaydi, en az yari final oynardi.

Üst Alt