AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Trabzonspor 1-2 PSV | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Trabzonspor 1-2 PSV | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Trabzonspor - PSV | 16 Şubat | 22.05 | Euro Futbol

Skor tahmini yapamıyorum, başarılar Trabzonspor.

Cevap: AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Trabzonspor - PSV | 16 Şubat | 22.05 | Euro Futbol

Trabzonspor belkide ilk defa bu kadar hücumcu bir takımla oynayacak.Şimdiye kadar dengeli maçlar oynadılar,ama ilk defa kazanmak için oynayacaklar belkide.Psv'nin her iki maçı da rahat kazanacağını düşünüyorum.

evinde 1-0 yener disarda fark yer...

ama insallah yanilirim turu gecerler.... psv evinde güclü takim erken gol bulduklarinda farki acmasini iyi bilirler...aman dikkat

Bugün Radyospor'a, tanınan bir Trabzonspor yönetim kurulu üyesi katıldı adam ettiği lafları dinleseydiniz benim gibi gülme krizine girerdiniz.Yok rakibi küçümsemiyorlarmış yok küçümseyince neler olduğunu herkez biliyormuş yok müthiş kadroları Psv'yi rahat elermiş.

Şampiyonlar liginden şansa aldıkları puanlarla g.tü kalktı adamların.

Yinede başarılar Trabzonspor.

beni en çok önümüzde olan ama bence takımlarının seviyeleri ve lig kaliteleri itibariyle önümüzde olmamaları gerektiğini düşündüğüm liglerden takımlarla eşleşmek sevindirdi. beşiktaş portekiz takımını eleyecek. umarım trabzon da hollanda takımını eler ve önemli iki rakip ülkeye karşı avantaj yakalarız. puan olarak önümüzde olan portekiz, hollanda, ukrayna gibi ülkelrde bir tek Portoyu üst düzey bir futbol kulübü olarak görüyorum.

İnşallah kazanır TS.Puan gelsin artık,futbol krizde.Seneye bize de yarar puanlar,fener ceza alırsa bu yıl zaten önümüzde ki 3 yıla ambargo koyarız.Bu nedenle ülke puanı bize yarar.Ayrıca Trabzonspor u seviyorum.Burak gol atsa da(Kişilik olarak beğenmiyorum) Türk futbolcusu prim yapsa.Ayrıca Tolga ya güveniyorum,seneye iyi bi takıma gidip bizi temsil edecek inşallah.Muslera olmasaydı bize gelmesini çok isterdim.

burak lisedeyken de burnu havalardaydı. aynı lisedeydikde :)

burak lisedeyken de burnu havalardaydı. aynı lisedeydikde :)

Çok belli oluyo zaten kişiliği sağlam biri değil.Beşiktaş ta oynarken ben ona çakma CR7 derdim,hep o tarzda takılıyodu nitekim rezil oynuyodu,nasıl buralara geldi anlamadım.Avrupa ya gitmesini,başarılı olmasını isterim ama içimde başarısız olacak gibi bi his var

Trabzonspor umarım kazanır ...

edıt : mac yarınmıs =)

Kazanırlar umarım. Kazanmaları sürpriz olur benim icin ama istiyorum kazanmalarını.

Cevap: AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Trabzonspor - PSV | 22.05 | 16 Şubat| Euro Futbol

Zokora yok sanirim. O da buyuk eksiklik ts icin. Yine de yenilmeyeceklerini dusunuyorum.

Üst Alt