AL 11/12 Son 32 Rövanş | PSV 4-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 32 Rövanş | PSV 4-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 32 Rövanş | PSV - Trabzonspor | 23 Şubat | 20.00 | Euro Futbol

Temsilcimize ne olursa olsun basarilar diliyorum.

Cevap: AL 11/12 Son 32 Rövanş | PSV - Trabzonspor | 23 Şubat | 20.00 | Euro Futbol

Trabzonspor ermeni takımımı, neden star tv hiç bir maçını yayınlamadı ? Bjknin iki maçınıda yayınlıyo, bu nasıl yayıncılık anlayışıdır, yazıklar olsun.

Beşiktaş'ın 2 maçıda Star TV'den verilirken, Trabzonspor'un teki bile verilmiyor. Böyle işin ben.

Beşiktaş'ın 2 maçıda Star TV'den verilirken, Trabzonspor'un teki bile verilmiyor. Böyle işin ben.

Tahmin yürütüyorum, Star tv patronlarının aşırı F.bahçe taraftarı olduğu için Trabzonsporun maçını yayınlamak zorlarına gidiyor. Adamlar bunu açık açık belli ediyor.

İlk önce beraberlik yazdım kupona, sonra vazgeçtim.

Trabzon bu maçı alabilir, turu geçme şansı zor ama.

Trabzonspor: Tolga - Celustka, Giray, Mustafa, Cech - Colman, Zokora, Aykut - Henrique, Burak, Olcan

Trabzon bu kadro ile nasıl gol atacak :) Savunma hele felaket.

Alanzinho'nun olmaması Trabzon için umut verici.

Suan staddayim.. İnsallah supriz yaparlar ama hic umudum yok.. Bu arada bu trabzonspor seyircisi cok bos adamlar..

8db8ab8.jpg

B8 yedek. :sgr:

---------Tolga Zengin----------

Celustka--Giray--Mustafa--Cech

---Zokora---A.Akgün--Colman--

Paulo Henrique-----------Olcan

---------Burak Yilmaz----------

Yedekler:

Onur

Ferhat

Brozek

Baris

Halil

Alanzinho

Adrian

Trabzon sanki fark yememek icin sahaya cikiyor herhalde. Özellikle Alanzinho herseye ragmen 11 baslamaliydi.

--Zokora---Colman

Alanzinho---Olcan

--Burak--Henrique

olmaliydi.

Cevap: AL 11/12 Son 32 Rövanş | PSV - Trabzonspor | 20.00 | 23 Şubat| Euro Futbol

Ya arkadaşlar bende D-Smart var, bu Euro Futbol falan cıkmadan önce de vardı, yazın hazırlık maçlarında falan şifreyi kaldırıyorlardı. Şimdi neden şifreliyorlar? Eskilere hep maç zamanı açıyorlardı?

Cevap: AL 11/12 Son 32 Rövanş | PSV - Trabzonspor | 20.00 | 23 Şubat| Euro Futbol

PSV dağıtacak gibi ama başarılar Trabzonspor Allah yardımcınız olsun.

Üst Alt