AL 11/12 Y.F 1. Maç | A.Madrid 4-2 Valencia | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Y.F 1. Maç | A.Madrid 4-2 Valencia | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Y.F 1. Maç | A.Madrid 1-1 Valencia | 19 Nisan | 1.Yarı | Star TV

Sadece son 20 dakikayı izledim bir kere bile M. Topal'ın adını duymadım.

Cevap: AL 11/12 Y.F 1. Maç | A.Madrid 1-1 Valencia | 19 Nisan | 1.Yarı | Star TV

Bu aksam Galatasarayı karsılıksız seven Mehmet Topalı desteklıyorum, Örümcek adam arkandayız!! Arda kusura bakma, sız daha takım olamamıssınız :D

Ş. Ligi'ne kalırsak bu Valencia kesin bizim gruba düşecek. İçime doğdu. :D

Cevap: AL 11/12 Y.F 1. Maç | A.Madrid 1-0 Valencia | 19 Nisan | 1.Yarı | Star TV

Bu hakem olsaydı şikecilerin ts maçındaki pozisyonu ofsayt çalardı.

Gol pozisyonu olmamasına rağmen aynı pozisyonda hakem ofsayt çaldı demekki neymiş Sow'un golü ofsaytmış

Alakası yok. Orada doğru karar veren bence Fırat Aydınus idi. Burda da hakem açıklama yaptı ama bizim spiker görmedi. Ofsayt değil elle oynama verdiler.

Alman TV si iki türk iki genc türk ikiside arkadas ikisde Galatasaraydan gelme felan anlatiyor yarim saattir :D

Valencia cok korkak oynuyor Topal da haliyle görünmüyor

Üst Alt