AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 2-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 2-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ekim

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach - Fenerbahçe | 22:05 | 4 Ekim | Star Tv

Biz yenemedikten sonra Fener 10-0 yenilmiş neye fayda?

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach - Fenerbahçe | 22:05 | 4 Ekim | Star Tv

fener yensin,aykut la sonsuza:asd:

FENERBAHÇE'NİN MUHTEMEL 11

Volkan, Gökhan Gönül, Yobo, Egemen, Hasan Ali, M. Topuz, Meireles, M.Topal, Caner, Kuyt, Sow

Umarım yenerler de ülke puanına katkıları olur.

şikebahçe yenerse iyi olacak,

boyle devam ederse bir daha CL yuzu goremeyebiliriz.

Biz yenemedikten sonra Fener 10-0 yenilmiş neye fayda?

Katılıyorum.Tamam Aykut kalsın da çok abartmaya gerek yok,bunun bir adım ötesi Aykut kalsın da şampiyon olmayalım,Fener'e yenilelim olacak herhalde?Zaten Aykut'un kalmasıyla lider olduysak hiç lider olmayalım.Bu sene de şampiyon olalım isterse Mourinho gelsin hiç önemli değil.

Maç tahminim ise Aziz gazı verdi,kızdı oyunculara.Bu gaz ve konuşmalar 2-3 maç idare eder.Bugünkü maçı ve Beşiktaş maçını alır Fener,belki ondan sonra Bursa maçını da alabilirler ama o maçtan sonra yine eskisi gibi çökerler.Böyle takım yürümez çünkü.

Maç Star'daymış bilmiyordum sanırım Uefa maçları iç saha dış saha farketmezsizin Star'da iyimiş.

Fener bu maçı ne yapar ne eder bilemem umrumda değil fakat Fener'deki yangın önce Teknik Heyet sonrada Yönetim gitmeden sönmeyecek gibi sadece başarılı sonuçlarda alevler biraz daha kontrol edilebilir olur o kadar.

UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile kapışacak olan Mönchengladbach'ta, son antrenmanın ardından gelen sakatlık haberleri Alman ekibin planlarını alt üst etti. Fenerbahçe'yi konuk edecek olan Mönchengladbach'ta, takımın 2 as oyuncusu Patrick Herrmann ile Alvaro Dominguez'in sarı lacivertlilere karşı forma giyemeyeceği açıklandı.

şu haber olmasaydı 2-3 farkla gladbach garanti diyordum. ama şimdi fener zorda olsa beraberlik koparabilir.

Tolga Galatasaray'li cikti :asd:

İki formsuz takımın mücadelesinde disiplin her zaman kazanır.

Hermann yokmuş herhalde. Fener bir zahmet yensin..

Şikebahçe puan alır diyordum ama aykutun kadroyu görünce yüreğime su serpildi

şikebahçe yenerse iyi olacak,

boyle devam ederse bir daha CL yuzu goremeyebiliriz.

reidz sana şunu garanti edebilirim ki, en az 2 sene daha züper lig sampiyonu direkt olarak katılır cl'ye

bahsedilen kadar kötü bir durum yok

ülke sıralamasında türkiye 12. ve türkiye'nin altında olan 13.ülkenin bu sezon 1 takımı var avrupa kupalarında ve o takımın da puanı yok henüz

zaten ilk 12 şampiyonları ön elemesiz gidiyor cl'ye, hatta cl şampiyonu bu ilk 12 takım içerisinden çıkarsa (ki bu olasılık %100), automatic-man 13. ülkenin şampiyon takımı da direkt katılıyor cl'ye

özedt: fener'in dandirik puanlarına ihtiyacımız matematikly yok o yüzdeng GO GLADBACH :ka21:

Üst Alt