AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ekim

Cevap: AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol - Fenerbahçe | 22.05 | 25 Ekim |

Biz kazanamadık, bari siz kazanın. Başarılar Limassol.

Re: AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol - Fenerbahçe | 22.05 | 25 Ekim |

fenerin kazanmasi süper olur valla

hem su belalilardan kurtulmus oluruz az cok ulke siralamasinda, hem fener uefada gruptan cikmak adina iyi bir avantaj yakalar.

fener ceyrek final oynasin istiyorum avrupada, hatta yarri finlde olur, avrupada olsunlarki lige tam kosantre olamasinlar

bu sene sampiyon olalim, seneye olmazsakta olur ama bu sene sampiyon olmak cok önemli bizim icin.

Geç bunları salman. Bize saygı göstermeyen ver fırsatta küfür yağdıran bi takımı desteklemem. Sevgi ve saygı karşılıklı olur.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Cevap: Re: AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol - Fenerbahçe | 22.05 | 25 Ekim |

Geç bunları salman. Bize saygı göstermeyen ver fırsatta küfür yağdıran bi takımı desteklemem. Sevgi ve saygı karşılıklı olur.

fener umrumda bile degil, ne onlari desteklerim, nede onlarin bizi desteklemelerini beklerim.

böyle destek mestek olmamali zaten rekabet olmali.

ben Galatasarayi düsündügüm icin istiyorum fenrin kazanmasini, puan lazim acilen.

ayrica dedigim gibi fener uefada biraz ilerlesin istiyorum, yine Galatasarayi düsündügüm icin, eger ilerlerse, bu bize bir avantaj olabilir ligimizde, sampiyonluk yolunda, daha dogrusu fener uefada elenip lige kosantre olursa, bu bizim icin bir dezavantaj olur.

al iste, yunanlar son saniyede atti, gene birsürü puan götürdü

futbolcular birbirine girse, hem fener hemde ael ihraç edilse

bas şunlara limassol maçtan önce başarılar GALATASARAY maçtan sonra 6s'ye cincon'a yinemi koymuşlar xDDDD

2 yüzlü şerefsizler

umarim kazanirlar zaten ulke puani yerlerde surunuyor gidip bir de Rumlari destekleyecek degilim

Re: AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol - Fenerbahçe | 22.05 | 25 Ekim |

sevgi saygı karşılılı olur demişsinde onun için dedim bunda anlamayacak birşey olmaması lazım

Karşılık eğer benden bekliyosan saygı olarak karşı taraftan görmem lazım. Bunu anlatmaya çalışıyorum sanırım bunda da anlamaycak bişey yok. Antudanmısın diycem yok diyeceksin, bu konuda bu kadar ısrar eden bi GS li daha görmedim.

Cevap: Re: AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol - Fenerbahçe | 22.05 | 25 Ekim |

Karşılık eğer benden bekliyosan saygı olarak karşı taraftan görmem lazım. Bunu anlatmaya çalışıyorum sanırım bunda da anlamaycak bişey yok. Antudanmısın diycem yok diyeceksin, bu konuda bu kadar ısrar eden bi GS li daha görmedim.

aynı şeyi onlarda istiyor o yüzden bu düşünce tarzıyla çıkamayız bu işin içinden.

antudanım iyi yakaldın beni :yenieek:

Umarım kazanır fener, zaten göründüğü kadarıyla fenerle kıyaslanacak bir takım değil limasol.

Saat 21'de NTV'de %100 Futbol (Ridvan Dilmen - Güntekin Onay) Mac Öncesi yayini yapacakmis. NTV Spor'da Euroleague var diye NTV'den yayinlayacaklar. Cluj macinda piyasada gözükmeyen Ridvan nedense Fener maclarini öncesinde - devre arasinda ve sonrasinda yorumluyor. Neden bukadar tarafli olmak zorunda bu Ridvan.

Saat 21'de NTV'de %100 Futbol (Ridvan Dilmen - Güntekin Onay) Mac Öncesi yayini yapacakmis. NTV Spor'da Euroleague var diye NTV'den yayinlayacaklar. Cluj macinda piyasada gözükmeyen Ridvan nedense Fener maclarini öncesinde - devre arasinda ve sonrasinda yorumluyor. Neden bukadar tarafli olmak zorunda bu Ridvan.

Neden mi ? Yeterince açık bence.

Dün bizle ilgili yaptıkları yorumlardan sonra bu konuda ne kadar hassas olsamda...

Vurduğun gol olsun Limassol...

Üst Alt