AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | Maç Sonucu | 8 Kasım - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | Maç Sonucu | 8 Kasım

Cevap: AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | 2.Y | 8 Kasım

Ne yapacağım kariyerini ben gördüğümü konuşuyorum. Avrupa bu sezonki Avrupa maçları dahil Fenerbahçe 'nin hiç bir maçını kaçırmadım geçen sezondan beri. Sow gibi bir santrfor yok, uzun uzun yıllardır olmadı bu ligde. Adamın ayağına aldığı her top gol pozisyonu. Bizim gibi baskı kuran çok pozisyon bulan takıma biçilmiş kaftan.

Dünya çapında forvet demişsin, o yüzden kariyerine bak dedim.Dünya çapında Sow un 1 sezon hariç, 10 golu geçmişliği yok.Birde bu adam 26 yaşında oynadıgı en iyi takım Lille.Bencede Sow iyi bir forvet bir şey dediğimiz yokki.Abartmana cevap verdim.Elimizdeki değerlerin kıymetini bilelim biraz.

Cevap: AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | D.A | 8 Kasım

sow olayı resmen inanılmaz bal...

adamlar küme düşecek avrupada linç edilecek 5 sene ceza alacak falan derken şöyle bi adamın gelmesi bence açıklanamaz...

çok çok iyi iyi bi adam... ben Bizde olması için umutla burağı fb ye verseler gıkım çıkmaz...:eek:

Cr7 her maç 7 gol, Messi 6 gol 3 asist yapıyor sanki..

Cevap: AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | Maç Sonucu | 8 Kasım

Şu şerefsizler tez zamanda elense de rahatlasak.

Beraber Galatasarayın şampiyonlar ligi maçlarını izlediğim bir sürü fenerli vardı.Eğer bu fenerlilerin sayısı 20 ise 2-3 mantıktan ve izahtan yoksun kişi ancak içlerinde nefret kusmuştur.Burak gol attığında aslanım, helal olsun diye sevinen fenerliler var bunu unutma.Bazı şerefsizlerin ki bunlar azınlık ortaya attığı bu nefret mantığından kurtulmamız lazım.Avrupa denildiğinde susup takımlarımızı desteklememiz gerekiyor.Biz asaletliyiz, biz onlar yanlış yapıyor diye yanlış yapamayız.Biz iyiliğin ve doğruluğun öncüsü olalım ki yanlış yapanlar yanlışlarından dönsünler.Şu azizin nefret tohumları ektiği iki takımın arasını o gittikten sonra düzelecek bunu biliyorum.Genç nesil ki şikeyle süslenmiş futbollarının hayranılar, bundan bir kaç sene sonra asıl fener ortaya çıktığında ( şikesiz ve başarısız) o zaman o antu çocukları akıllarını başlarına alacaklar ve kandırıldıklarını anlayacaklar.Anlamasalarda önemli değil biz gerçeği biliyoruz.Fenerin avrupada aldığı her puan bizim lehimize, bunu da aklınızdan çıkarmayın.

Cevap: AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | Maç Sonucu | 8 Kasım

burak cok gol kaçırıyo diyolar ama sow rahat 3 tane karşı karşıya kaçırdı bu maçta

Üst Alt