AL 18/19 3.Tur M:1 | Başakşehir 0-0 Burnley | MS | 9 Ağustos | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 3.Tur M:1 | Başakşehir 0-0 Burnley | MS | 9 Ağustos | TRT 1

uel.png

130343.png
1524776345132-png.21146
622.png

besiktas-basaksehir-fatih-terim-stadi-ni-istiyor-6506647_8846_o.jpg

2018/2019 UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu
Başakşehir - Burnley
Fatih Terim Stadyumu
9 Ağustos
21.00

Bir yandan Başakşehir kazansın yaşlı kadrosuyla sert UEL temposuna girsin istiyorum, diğer yandan Apo Hunter'ın,Belözoğlu'nun ve Başakşehir'in abartılı övülmesini istemiyorum.

başşaklar bilerek elenir geçen yıl yaptıkları yavşaklığa devam ederler ha isteseler eleyebilir mi düşük ihtimal ama zorlamazlar bile.

başşaklar bilerek elenir geçen yıl yaptıkları yavşaklığa devam ederler ha isteseler eleyebilir mi düşük ihtimal ama zorlamazlar bile.
Ciddi sekilde ülke puani lazim Hedo. GS, FB ve AKS zaten gruplarda ama Besiktas ve Basaksehir'i de gruplarda görmemiz lazim. Yillardir eksik giriyoruz gruplara. Cok öyle aman aman takimlar yok, hepsi gayet de gecilecek takimlar. Burnley o kadar yetenekli bir ekip degil. Belcika ve Ukrayna'yi gecmemiz lazim artik.

Ciddi sekilde ülke puani lazim Hedo. GS, FB ve AKS zaten gruplarda ama Besiktas ve Basaksehir'i de gruplarda görmemiz lazim. Yillardir eksik giriyoruz gruplara. Cok öyle aman aman takimlar yok, hepsi gayet de gecilecek takimlar. Burnley o kadar yetenekli bir ekip degil. Belcika ve Ukrayna'yi gecmemiz lazim artik.

valla lazım diğer konuya yazdım ama güvenim 0 başaklara.

bjk kalır gruplara gruptan da çıkar , grupta 4 5 maç alırsa güzel olur , akhisar kuraya bağlı ama 1 2 maç alır gibi en kötü , fb'nin sağı solu belli olmaz , başakşehir adam olsa son 5 yılın en yüksek puanını toplarız bu yıl.

valla lazım diğer konuya yazdım ama güvenim 0 başaklara.

bjk kalır gruplara gruptan da çıkar , grupta 4 5 maç alırsa güzel olur , akhisar kuraya bağlı ama 1 2 maç alır gibi en kötü , fb'nin sağı solu belli olmaz , başakşehir adam olsa son 5 yılın en yüksek puanını toplarız bu yıl.
biz sampiyonlar liginden uefaya gecebilirsek iyi olur. fb ve bjk de uefada gruptan cikar. basakta cikabilir bence, akhisar da en kötü konyaspor gibi 3-4 puan alsa ezilmeden baya iyi olur. takimlarimiz fazla ilerlemese bile alinan her galibiyet epey verimli oluyor. ukrayna ve belcika takimlarinin eti ne budu ne bizim üstümüzde olmalari tam bi facia. uefada kuraya göre 1 tur daha gidebilir takimlarimiz ayrica. fazlasini beklemiyorum da her sene abidik gubidik takimlara elenip ülke puanini hic ediyoruz

biz sampiyonlar liginden uefaya gecebilirsek iyi olur. fb ve bjk de uefada gruptan cikar. basakta cikabilir bence, akhisar da en kötü konyaspor gibi 3-4 puan alsa ezilmeden baya iyi olur. takimlarimiz fazla ilerlemese bile alinan her galibiyet epey verimli oluyor. ukrayna ve belcika takimlarinin eti ne budu ne bizim üstümüzde olmalari tam bi facia. uefada kuraya göre 1 tur daha gidebilir takimlarimiz ayrica. fazlasini beklemiyorum da her sene abidik gubidik takimlara elenip ülke puanini hic ediyoruz

geçen yıl çok kötü geçti 1 2 tur geçmiş olsadık şimdi çok rahat 3.torba hesabı bile yapardık bu yıl telafi şart çünkü 69.sıraya düşüyoruz seneye hiç yakışmaz bize oralar bu yıl çok sağlam puan şart cl de 2 maç kazanıp uefa çeyrek lazım en azından.

sadece bu yıl değil devamlılık haline gelmeli artık her yıl sadece 1 takım sağlam puan alıyor bizde bu da yetmiyor , en azından 0 çeken takım olmamalı geçen yıl 2 takım 0 çekti , katılan her takım 5 bin puan almalı yoksa ortalama çok düşüyor.

Medipol Başakşehir'in Burnley maçları için UEFA'ya bildirdiği kadroda Arda Turan ve Marcio Mossoro yer almadı.

Arda yokmus bununla idare edecegiz artik

Dj6zSqgXgAILvgv

İBB gruplara kalsa iyi olur da avcı salak saçma bir rotasyon uyguluyor 11 adam değiştiriyor sallamıyor avrupa ligini, çok bir şey değişmeyecek yani, ligde yorulurlar avrupaya gitsinler veya ülke puanı toplasınlar dersek yanılırız. Burnley aslarla çıkarsa zaten parçalar hiç bu muhabbetlere gerek kalmaz. Herneyse Sean Dyche hocama başarılar.

Apo haftasonu lig maçı olduğu için rotasyon yapar kesin

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt